Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erkölcsileg rendben van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erkölcsileg rendben van? (21/L)

Figyelt kérdés
Egyrégi jó fiú barátomról kiderült hogy lábfétises, és azt mondta vesz nekem cipőket ha fotózhatja benne a lábam. Ez kihasználás lenne, ha belemennék? :/

2018. aug. 13. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2018. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, neki jó, mert nézheti/fotózhatja a lábad.

És neked is jó, mert kapsz cipőket.

Kölcsönös a dolog. Nincs benne semmi kihasználás.

2018. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem

Hisz csak a képekre veri

2018. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
De a képekkel bármit csinálhat bárki.
2018. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 és #3 Ti mire írtatok “nem”-et? Arra hogy erkölcsileg rendben van, vagy arra, hogy kihasználás lenne-e?

#4 A lábát fotózza, nem teljes alakos aktot csinál.

2018. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha abból a szempontból kérdezed, hogy ez nagyon enyhe foka e annak, hogy prostituálod magad, akkor egyáltalán nem. Nagyon messze áll tőle, ilyen szempontból ebben semmi nincs.

Viszont abból a szempontból, hogy kihasználod a szerencsétlenségét már neccesebb. Jó, magának keresi a bajt, de akkor is. Ez kicsit olyan mintha lenne egy 10000 forintot érő bútorom, ami megtetszik egy nyugdíjas ismerősömnek és egyből 20-at ajánlana érte és én belemennék. Nekem nem lenne hozzá szívem.

Persze itt most bejön az a része is, hogy a gyereket sem kell annyira sajnálni. Egy ilyen ajánlat után azért kibújt a szög a zsákból. Szóval annyira nem jófiú ez a te haverod

2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy-két cipőt vegyetek meg, aztán meglátod, van-e kedved folytatni.
2018. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van a dolog! Olyan mint a modellkedés. Valójában az is. Csak ott pénzt kap a modell itt pedig megkapja a cipőt.
2018. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 October15 ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van és nem kihasználás.

Ha nem zavar, hogy ez őt felizgatja ő pedig a fölös pénzét költi a cipőkre akkor senkinek nem származik belőle semmi baja úgyhogy miért ne?


26F

2018. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszolót csak annyival egészíteném ki, hogy vannak olyan modellek is ugye, akik valamelyik üzletnek dolgoznak. Itt nem csak pénzt kapnak a modellek, de van lehetőség elvinni azt a ruhadarabot, amiben le vagy fotózva, vagy pedig kedvezményesen vásárolhatnak a modellek a cégtől.


egyébként, ha téged ez zavarna, akkor mond meg neki, hogy lefényképezheti, de nem tartod meg a cipőt, vagy pedig csak olyat válasszatok közösen ami neked is bejön és akkor fele-fele arányban kifizetitek közösen :)

2018. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!