Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar változtatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar változtatni ezen, rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Hiába kérem barátnőmet, hogy sportoljunk kicsit, nem hajlandó rá. Azt mondja, hogy neki teljesen elég az az 5-10 perc biciklizés, amit a munkahelyig meg vissza tesz meg. Nem is akarnám én hajtani őt, de majdnem 4 év alatt több, mint 10 kilót hízott. Nem is veszem észre, hogy izgatná, hogy jó nő legyen. Nekem nem ez a nő tetszett meg.
2017. dec. 30. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
És ő elfogadja így magát? Mi az oka a hízásának? Esetleg betegség?
2017. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lustaság.
2017. dec. 30. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ulomunkat vegez?
2017. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. dec. 30. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen sportot ajánlottál fel? Futást, vagy mást? Esetleg többet? Mert én személy szerint utálok futni, öt perc után abbahagyom, de pl. lazán rohangálok három órán át a labda után tollasozás közben, vagy sétálok két órát a kutyával, kirándulok egy délelőttöt.


Nem akarom nagyon messzire terelni a dolgot, de más is lehet a hátterében. Én utálok sportolni, mert a tesitanárom megutáltatta velem. Bármit csináltam, az mindig rossz volt, elmagyarázás / megmutatás helyett inkább elkezdett valaki mással foglalkozni, én meg oldjam meg. Három hét hiányzás után tíz percet gyakorolhattam a talajtornát, utána rögtön osztályzott és hangosan kritizált az egész osztály előtt, hogy mennyire nincs meg az alapom mindenben és milyen béna vagyok. Megalázó volt. Azóta utálok sportolni, főleg mások társaságában.

Nem lehet egyébként, hogy neki is áll valami ilyesmi a háttérben, vagy tényleg szín tiszta lustaság?

2017. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 évig aktívan sportolt. Mióta együtt vagyunk abba hagyta és nem hajlandó megmozdulni.
2017. dec. 31. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben felejtős, amit írtam.

Próbáltál már beszélni róla vele? Mármint kicsit nyíltabban... Ha a "sportoljunk együtt" burkolt és illedelmes de elég egyértelmű utalása nem elég, akkor talán megéri elbeszélgetni róla vele. Elvégre neked így nem jó, és neki se káros az, ha ülőmunka mellett sportol.


#5 voltam.

2017. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!