Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erkölcsileg rendben van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erkölcsileg rendben van? (21/L)

Figyelt kérdés
Egyrégi jó fiú barátomról kiderült hogy lábfétises, és azt mondta vesz nekem cipőket ha fotózhatja benne a lábam. Ez kihasználás lenne, ha belemennék? :/

2018. aug. 13. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nincs rendben erkölcsileg az, hogy olyanokat súgall a világ egy része, meg ilyenek, hogy 21 évesen is ilyen kérdéseket teszel fel és azt hiszed, hogy gond lenne ezzel.


Gond akkor van, ha nem bírod a gyereket, vagy hle, vagy ilyesmi, vagy ha nem szimpi, vagy ha felkért ezzel keringőre is és azt mondtad neki, nem pedig mást, ha tényleg nem akarsz mást, stbstbstb

2018. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Arra h nem lenne kihasználás

3-as voltam

2018. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én itt nem látok semmilyen problémát. Ő nyer, te nyersz. Szimpla üzlet.:D
2018. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Jó nagy marha a gyerek...
2018. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont a lábáról fogják a nőt beazonósitani
2018. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ilyenben már volt nekem is reszem,csak a bizalmon múlik az egész,ennyi!De ha jól ismered,hajrá!
2018. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezért cipőt venni valakinek? Szerintem ha megkérte volna, hogy lefotózza a lábadat csak úgy simán, akkor már régen belementél volna. De így, hogy ellenszolgáltatás is fel lett ajánlva feleslegesen, már megy a gyanakvás és a lelkiismereti probléma. Ha odamész az utcán egy lányhoz és megkéred, hogy lefotózzad a többség simán belemegy. Ott még ilyen régi ismeretség sincs. Múltkor vitatkoztunk az egyik haverommal egy lány seggéről. Nekem vágta, hogy akkor mondjam meg milyen a jó segg! Így hirtelenjében semmilyen ismert példát nem tudtam felhozni. 2 nappal később mentem haza a munkából és a Népligetnél várt egy lány eszméletlen jó seggel. Elmondtam neki a történetet és, hogy példának kell a fotó és a gúnyos, gyanakvó kezdeti mosoly ellenére belement. Aztán megköszöntem és simán mentem tovább a dolgomra. Mondtam, hogy nem akarok semmi mást. De ez egyfajta bók is. De egy láb lefotózásában még ennyi sincs és az is bók, tehát jól esik a lányoknak.
2018. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es szep kis történet volt,azert ah se mindegy ki megy oda 1csajhoz hogy a seg.get le akarja fotózni,nyilvan 1jóképű pasinak lehet,de egy pattanasos 130kilós sracnak mar nem fogja engedni 10/8 vagy 9 lany sem!Ennyi
2018. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én se értem amúgy, hogy miért jó neki az, hogy ezért cipőt vesz. Én minimum azt mondtam volna, hogy cserébe szeretném párszor megpuszilni a lábát. A lány részéről még abban sincs semmi különös.
2018. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!