Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibrátor vásárlás na de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátor vásárlás na de hogyan?

Figyelt kérdés
Nos eljutottam oda 21/L éves koromra hogy szépen rendeljek magamnak egy szép kis kényeztető csodát. Műbrokihoz nem ragaszkodom de egy vibrátor már igazán jól esne kis változatosság gyanánt. Esetleg valaki tud valamilyen tapasztalattal kisegíteni? Sajnos csak magamat tudom elvinni másik fél életemben még 3x vitt el orálisan. Előre is köszi lányok, nők, fiúk, férfiak.
2018. aug. 27. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vibri.hu, rendelsz csomagpontra. Nem lesz ráírva semmi, barna doboz, utalás nélkül a bolt nevét illetően. Diszkrétebb nem is lehetne. De a legtöbb shop így csinálja sztem. A kínálat meg… hát ami megmozgatja a kis fantáziád!
2018. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megrendeled átveszed. Mi a kérdés?
2018. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem el sikerült írnom a fő lényeget. Bocsi érte. Kérdés az hogy milyen vibri ami igazán kellemes? 🙂
2018. aug. 27. 20:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz. Szerinted mi a búbánatnak van annyi féle? :D Szerintem vegyél klasszikus rúdvibrátort, tetszőleges méretben. Full alap. Aztán onnan eldöntöd, ha másmilyen kell.
2018. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyik se,szart se érnek kérdező!!
2018. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél vibri helyett. Egy álom 😍 Brutális orgazmusokat szoktam átélni vele :)


[link]

2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Uhh #6... már attól nedves lettem, hogy megnéztem a videót :D fincsi lehet.


Érdekes kérdés, én is pont most gondolkodtam el, hogy vásárolok valami kütyüt. Én valami rezgőt vennék mindenképp, nem akarok "simát". Azt csak elég behelyezni és már az kellemes. Bár ha a simát is csak simán feldugod és közben a csiklódat izgatod, az is nagyon jó lehet :D én se tudok dönteni :D

2018. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aha 60ezer ft kapják be!!!
2018. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyi pénzért már hülyének is lehet nézni a vevőt.

Inkább itt nézz szét.

[link]

2018. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 amíg nem próbáltad addig ne alkoss véleményt!
2018. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!