Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vibrátor vásárlás előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátor vásárlás előtt állok, és nem tudom honnan vegyek?

Figyelt kérdés

Lényeg az ,hogy olcsó legyen, nagy teljesítményű ,halk, 15-19cm hosszú,átmérője 2.5-4cm, lehetőleg ne nézzen ki úgy,mint egy igazi pénisz,inkább fém vagy sötétebb szinű, anyaga mindegy, lehet vízálló de nem feltétlen szükséges,lehessen postapontba átvenni és diszkrét csomagolásba csomagolják. Valaki tudna segíteni/linkkelni oldalakat? Férfinak lesz!

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2017. nov. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! En netrol rendeltem,egy fekete kis csomagban volt. Szerintem nagyon diszkretek.


[link]

2017. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel is dugod magadnak vagy miért fontos a hossza?
2017. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azért kellene!
2017. nov. 11. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az 1-es válaszoló által megadott helyről szoktam én is rendelni. Posta pontra csomagautomatába is lehet kérni.

Egy egyszerű kartondobozba csomagolják, nincsen semmilyen utalás rá, hogy mi van benne.

2017. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csendes, vízálló, és nem úgy néz ki, mint...

[link]

Link a vásárláshoz (postázható, diszkrét csomag):

[link]

10ezer


ugyanaz a leírás:

[link]

12Ren3delés4hez:

[link]

ez is 10


A párom előző 2 játékszere (bár az esetek legnagyobb részében jelen vagyok a használatnál :-D).


A csomagolás tuti diszkrét, nem utal semmi a benne lévő dologra, az utóbbit én vettem át.


(nem tudom mi az, hogy olcsó, ugyanis nem írtál árkategóriát, de van, ami ugyanezt tudja és 2 millió felett van, annyi, hogy luxusvibrátor címszó alatt fut és még csak nem is aranyból van...)

2017. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!