Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Urak, ti mennyire figyelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, ti mennyire figyelitek meg a partneretek fehérneműjét?

Figyelt kérdés
Úgy értem, én pl. szeretem ha finom, elegáns, márkás fehérneműt hordok. Ezt az együttlét előtt megfigyelitek? Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de érdekelne!
2018. aug. 27. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdekel a fehérnemű márkája... A lényeg hogy izgató stílusú legyen (értsd: nem nagymamabugyi)
2018. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semennyire
2018. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szélsőséges darab, akkor semennyire. Szerintem ma már sokkal kevésbé foglalkoztatja ez a férfiakat. A nőknek fontosabb lett ez
2018. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A márka az mindegy, a lényeg, hogy szexi legyen. A kedvencem a fehér csipkés a szélén, a többi meg ilyen selymes anyagú.
2018. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A márkákhoz én sem értek, de ha jól néz ki, azt tudom értékelni. ;)
2018. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

nem érdekel.


Legyen persze szexi a textil szabasa, de hogy egy filléres H&M vagy egy tízezres Triumph.. totál mindegy.

2018. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Személy szerint felizgat, ha egy nőt elegáns fehérneműben látok, de nem kell, hogy márkás legyen, csak jól álljon rajta. Tehát én értékelem, ha szép fehérneműt hord egy hölgy, de hangsúlyozom, nem kell, hogy drága legyen.
2018. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A làtvàmy a fontos, a màrka ès az àr mellèkes.
2018. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!