Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan borotvaljon a baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotvaljon a baratnom?

Figyelt kérdés
szeretnem ha a baratnom borotvalna a puncijat de arra hivatkozva elutasitja hogy szor nelkul kidorzsolodik a neki es igy nem elvezetes a szex szamara
2018. aug. 26. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
fszt dörzsölődik ki, én is borotválom. Sima női borotvával és női borotvahabbal zuhany alatt, majd bekenem babaolajjal és semmi bajom. Van gyanta, epilátor is a világon.
2018. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

1-es Tudod minden nő más.

Én nem bírom a borotvát, egyszerűen kipattogok és viszketek tőle pedig mindennel kentem már.

Ezért inkább nagyon rövidre vágom hajvágóval.

2018. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Jajj 1-es azért mért te szerencsés vagy és te kényelmesen leborotvalod nem azt jelenti, hogy mindenkinél így megy hülyegyerek!

Én évekig brotváltam maga volt a pokol. Egyszerűen fájt. Fájt mikor borotváltam, utána kipattogtam és dőrzsölt mint állat. Már gyantáztatom az sem egy leányálom de ezerszer jobb! Beszéld meg a barátnőddel és keressetek más megoldást.

2018. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Gyantázom 3 eve

Semmi ilyen problémám nincs

24N

2018. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
És téged miért nem érdekel,hogy ő mit szeretne??
2018. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ja. Vágja rövidre. Akkor nem lesz csubakka de neki is jó lesz. Kommunikáljatok, ahelyett, hogy mástól várjátok a megoldást.
2018. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Sok Csubakka... aztán nem csoda, hogy velem bszik a pasitok. :D Hány férfitől hallottam, hogy a nője nem szőrtelenít, mondta a nőjének, hogy zavarja és semmi változás. Ha nem látszik a lábát sem szőrteleníti... igénytelenség netovábbja.
2018. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon érzékeny terület. Van akinek egyszerűen megy, van aki bármivel próbálkozik, nem lesz kellemes neki szörtelenítve.

De neked nem jó így vele az ágyban, vagy miert szeretnéd?


Kedves Utolsó! Érdekes elképzelésed van igénytelenségről és igényességről.

2018. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo igy is vele az agyban nagyon bar nyalasnal egyertelmuen praktikusabb ha nincs ott szor. Amugy meg nem igenytelenseg ha valaki nem szortelenit szerinten. csak praktikusabb es szexibb nelkule a punci
2018. aug. 26. 20:20
 10/10 he84 ***** válasza:
73%
Ha jó vele szőrös nunival is, akkor ne akard kicsit se, hogy szedje le a szőrét. Ám alapból is illik elfogadni azt, hogy a másik nem szőrtelenít. Az meg nem igaz, hogy a szőrrel rosszabb a nyalás,... Ezt főleg azok a férfiak mondják, akik nem tudnak úgy nyalni, hogy szőr ne kerüljön a szájukba és akik túl kényesek. Tudod a csiklón és a csikló körül nincs szőr, márpedig ott kell nyalni. Ha pedig nehezen férsz hozzá, akkor a 2 kezeddel kicsit széthúzod az ajkakat és úgy csinálod. Nem nehéz. A szőr egyben védelmet is nyújt és plusz feromon tartalma is van, ami jó esetben izgató hozzá pluszban. Nem a szőrtől függ az adott ember értéke és valójában a szex se.
2018. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!