Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan akar tollem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan akar tollem valanit a baratnom anyukàja, felek kisertesbe esek, MIT tegyek?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok , van egy baratnom akivel 4 honapja vagyunk egyutt, egy ideje atjarunk egymàshoz ès az anyukàja az elso perctol furan viszonyul hozzam ha kettesben maradok vele egy percre, egybol kozelebb ül hozzàm ès beszelgetni kezdunk , mèlyen a szemembe nèz, egy ideje elkezdett bokolgatni es megfogta a bicepszem, ez Meg okè. De a legdurvàbb a mult heten tortent , az edzeseimrol beszeltunk mondtam h izomlazam van a gugolastol, erre elkezdte simogatni a combjaim ès adott a belso combomra egy puszit. bevallom nagyon izgalomba jotten 42 eves letere nagyon sexy . De nem akarom ilyen helyzetbe hozni a baratnom aki semmit semi tud az egeszrol. Talan az lenne mindenkinek a legjobb ha szakitanèk. Tanàcsok ?

2018. júl. 11. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Álmodik a nyomor 😂😂😂
2018. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
álom álom édes álom :D
2018. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Unalmas a nyári szünet mi?
2018. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kihagytál valamit az idilli meséből, mert gondolom a térdig érő farkadat pont ahhoz a lábadhoz kötözted, amelyiket megpuszilta :)
2018. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Ki a jobb ,a csaj vagy a muter ? Azt tartsd meg kurjongatni , a másikkal ne fuss össze .
2018. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

G..i miert nem tudtok normalis valaszt adni?

Szerintem probald megbeszelni a baratnod anyjaval a dolgot, mondd meg hogy te ezt nem akarod..

2018. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hat igen nagy a kàrszeg. 24 centi ha nar erdekel.. de sosem buszkelkedtem vele.. en csak megoldast szeretnek talalni.. he legyetek gonoszak
2018. júl. 11. 12:13
 8/15 A kérdező kommentje:
egyebkent nem tudom mi olyan hihetetlen. ràmmàszott .. szexualisan vonzo nagyon de a baratnomnek ez hogy esne nar .. Nagy a kisertes
2018. júl. 11. 12:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha igaz ez a sztori akkor lehet h az anyja próbára tesz téged ,h mennyire vagy hűséges a lányához.De az is lehet h tényleg bejösz neki és izgatná ez a dolog h egyszer a lányát,utána Őt dugod. Ha legközelebb talizol az anyjával akkor beszélj vele, h az ilyen tetteivel kellemetlen helyzetbe hozz téged,és nem akarsz tőle semmit mert a lányát szereted.
2018. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaa szval benned van a hajlam h mind a 2-t dugnád :D akkor az utolsó sorom tárgytalan !
2018. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!