Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak beraktam es 3mp mulva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak beraktam es 3mp mulva rogton ki vettem attol lehet terhes a baratnom?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak lehet, már az is.
2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:

ha került ezalatt sperma a hüvelyébe:igen

..

2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen 3 másodperces szabály hogy ha leesett és addig felveszed akkor megeheted? Azért ez érdekes lehet, bemegy aztán 1..2..3 és ki xd
2018. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat csak elotte csinaltun mast is es remelem nem jutott semmi oda max nagyon kicsi
2018. febr. 23. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

"Remélem nem jutott oda semmi max nagyon kicsi" :D hát ez édes....

Nem sok az esély rá, de lehet terhes. De ha ti vagy az 1, akinek besikerül, akkor mit számít, hogy 10-ből vagy 10 millióból?!

2018. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,hogy nem ejtetted teherbe,mert még óvodás vagy az írásod alapján.

Anyád bizonyára nagyon örülne neki,ha felkúrnád a pont agyú barátnődet dedósként.

2018. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Öszinten megmondva fajt nekem is szoval nem elveztem el ezert gondolom nem lehet semmi
2018. febr. 23. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És mielőtt három másodpercre begyömöszölted, előtte ràngatózva hányt magából ilyen fehér ragadós cuccot a durrantód? Mert az nem előny terhesség szempontból .
2018. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt mi is eljatszottuk regen baratommal, nem lett semmi. De ha valaki olvassa ezt soha se probaljatok ki! Mert igen, teherbe eshet tole, letezik elovaladek. Es nekunk szerencsenk volt, hogy nem. De en utana még evekig, uyhogy megjott a menszeszem szorongtam maitta es vettem havona tesztet.

Vegyetek ti is tesztet.

2018. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van 3 mp miatt kockáztatni?

Nem akarlak kioktatni, de kész rémálom, ha megtörténik a "baj". Testileg, lelkileg hazavág.

Persze megértem, hogy fiatalok vagytok és hajt a vágy, de legyetek észnél. A szex jó dolog, élvezzétek, de a védekezésről soha ne feledkezzetek el.

Üdv

2018. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!