Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap beraktam a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arc78 kérdése:

Tegnap beraktam a barátnőmnek de rögtön elmentem. Nem akartunk szexet csak kipróbálni milyen ha berakom, ezért nem volt rajtam gumi. Szerintetek terhes lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 08:56
1 2 3
 1/28 Morcika83 ***** válasza:
89%

Ha berakod az már bőven szexnek számít!!!!!!!


Komolyan nem tudom eldönteni hogy ezek a kérdések most kamuk e vagy ennyi balf@sz van. Már bocs

2010. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetném azzal, hogy nagyon sok eszetek van. Azonban ha a barátnődnek éppen peteérése volt, illetve ez előtt vagy után járt 3-3 nappal, akkor van esélye a terhességnek. Remélem, nem 16 évesek vagytok és pár hét múlva mentek abortuszra.
2010. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
south parkból hívjátok a kis oroszlánokat ők majd segítenek az abortuszban :D
2010. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Gondoltam írok valamit, de ez nem tartozik a tárgyhoz, biztos mástól majd megkapod. Viszont a válaszom igen, lehet terhes. Ha sperma került a hüvelyébe, akkor lehet terhes. Az esélyekben közrejátszik a peteérés is, mert akkor sokkal könnyebben esnek teherbe a nők, de nem feltétele. Tehát legközelebb zokniba gyakorolgassátok a szexet ami számotokra mégsem szex.
2010. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
SZÁNALMASAK VAGYTOOOK...basszus ha megakarod tudni milyen érzés várjál amíg normálisan sexeltek....húzzál gumit és hajráá..annak mi értelme ha csak berakod és csá? és igen lehet terhes..
2010. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ez kész! ez vagy kamu vagy nagyon szerencsétlen vagy már bocs!Rögtön elmentél?Haver,ne rázzad annyit a rudit mert utánna már attól is elfogsz menni hogy csak hozzádér egyszer...=D
2010. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
sztem lehet terhes,sőt, te pedig egy baromi nagy balf*sz vagy, ha azonnal nem teszel valamit, nagy baj lehet... Bár te tudod...
2010. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát nem ezt akartuk 14 éves vagyok.
2010. márc. 13. 09:49
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
de durva... 28 éves leszel amikor a gyereked ballagni fog az általános iskolából
2010. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

ha beleélveztél, akkor terhes nagy valószínűséggel!!


idóta semmilyen kifogás nincs arra,hogy mért nem volt gumi! erre nincs kifogás!! Juj csak beraktuk, hogy milyen!szánalmas!


jobban jártál volna ha 14éevesen a leckédet írod meg!!


21/L

2010. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!