Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van kulönbseg a termeszetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kulönbseg a termeszetes úton szült nök es a csaszarozott nök vaginaja között, igaz az, hogy a csaszarozottak szükek maradtak?

Figyelt kérdés
Ferfiak , nök tapasztalatait várom

2018. aug. 22. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jobb nedvesedés? Hmm király :P
2018. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamennyivel tágabb lesz a természetes szülés után, de nem zavaróan. Szerintem. Elég rugalmas anyagból van. Ki van ez találva. :D
2018. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kettőt szültem császárral ugyanolyan szűk maradtam mint előtte
2018. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton szültem, a férjem azt mondta, hogy nem érez tágabbnak. Én is úgy érzem, hogy minden a régi. Az elején voltak bajok, de nem emiatt. Nem nedvesedek jobban, mint régen. Viszont sokkal felszabadultabb vagyok azóta. Úgy vagyok vele, hogy látott nagy pocakkal, alattam egy tócsa magzatvízzel, pükkedt fejjel, dagadt lábakkal, ennél rondább nem is lehettem volna, ha ezután is kíván, akkor tényleg nincs mit takargatnom már.
2018. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!