Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Örömlányok, szólhatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Örömlányok, szólhatnék itt, privátban hozzátok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen szólhatsz hozzájuk - amíg a kérdést nem törlik. Csak hogy a kérdésedre válaszoljak.
2018. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hogy ne töröljék kérdésem, inkább itt kérdeznék.


Ha egy szűz férfi oda megy hozzátok, 1x-i élvezést biztosítatok neki, és ő 1 órára kér titeket, de pár mozdulat után elélvez utána mégis mit csináltok?

"Elélveztél, ennyi volt" mi van ha a kliens szeretne lelkitámaszt kérni ötletek, elzavarnátok?

2018. aug. 22. 02:27
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem teljesen logikus a kérdésed. Előre tisztázni kell. illetve ha szűz vagy akkor gondolom, hogy nem 70 éves vagy ergo megy többször is. Elmész majd masszázs, dumálás, majd újabb menet.
2018. aug. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Időre megy a dolog, nem darabra.
2018. aug. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Lelki támaszt prostitól? Te is tudod hova kell menni. Mindegyik szakképzett pszichológus aki arra vár hogy lelki támaszt nyújtson.
2018. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Időre megy a dolog. Te szabod meg, hogy mi történjen az 1 óra alatt. Kivétel a fürdés, az kötelező. Ahol nem oda nem is szabad menni.

Meg kell nézni, hogy vállal e, utána telefonon elmondhatod, majd élőben pontosítotok. Úgy is baromi zavarban leszel szerintem, szóval ő fog inkább noszogatni.

Lelki támaszt meg ne nagyon várj! Nem fognak elzavarni, de kb. olyan lehet mint az elefánt a porcelánboltban. Te neki csak pénzforrás leszel, a munkája része és ez nem feltétlen egy élvezetes munka. Ő nem egy pszichiáter, nem fog tudni csinálni ilyen téren semmit. Mellesleg az előbbinek is az csak munka, simán a pszichiáter is lehet, hogy belül a kaszás péniszére kívánna. De ilyen téren egy prostituált nem fog tudni hitelesen színlelni, mert nem szokott hozzá.

Az, hogy hozzád ér és te elmész az neki semmit se fog jelenteni. Nem te leszel az első akivel ezt átéli. Én egyszer voltam, de meg is bántam. Nekem nagyon nem való az. Igazából én vissza is táncoltam a dologtól belül. A lány erőltette a dolgot már a végén. A lényeg, hogy nagyon rég nem voltam lánnyal és kevés volt már az időnk, de ennek ellenére meglepődtem, hogy el tudtam menni gyorsan. Koncentráltam is, minél hamarabb túl akartam lenni rajta. Aztán ezt véletlen hangosan ki is mondtam, hogy nem számítottam rá, hogy sikerül ilyen hamar. Nem tudta, hogy mire mondtam és nem direkt, de mondta, hogy a legtöbben hozzájuk érek és elélveznek. Tehát emiatt feleslegesen aggódsz. Amellett, hogy ha szűz vagy, akkor honnan tudod, hogy ez lesz? Ez nem törvényszerű. Én nekem soha életemben nem volt ilyen. Mikor először voltam lánnyal se mentem el azonnal. Szóval ne legyél biztos benne, hogy azonnal elmész! Inkább az a valószínű, hogy lankadt lesz az stressztől, de azt egy profi lány simán megoldja

2018. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor keresed a nőt, akkor figyelj oda a bemutatkozására: a külső mellet azért nem árt, ha van valami a fejében is.

Vannak olyanok is, akik direkt beírják, hogy szűztelenítést is vállalnak, így jól tudják hogy miről van szó, és nyilván másképp, megértőbben kezelnek. Vélhető, hogy többször el fogsz sülni, de ez ne zavarjon: nincs gond a mennyiséggel, ha az időt (1 órát) betartod!

2018. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Nemcsak időre megy, hanem általában darabra is. Egy órában kétszeri aktus a bevett szokás.


2. Az, hogy ki van írva, hogy szűztelenítést is vállal, az nem jelent semmit, csak azt, hogy egy listáról azt is beikszelte, mert miért ne. Semmiféle különleges bánásmódot vagy “szaktudást” nem garantál.

2018. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

"1. Nemcsak időre megy, hanem általában darabra is. Egy órában kétszeri aktus a bevett szokás."


Én elsülésről és nem aktusról írtam: egy szűzfiú már attól is elsül ha a csajszi megmossa a farkát...


Aki kiírja hogy szűztelenítést vállal, az általában inkább 30-as "tyúkanyós" típus, és bizony jobban odafigyel a srácra mert tudja, hogy milyen drukkban van, és mert azt is tudja, hogy ha jól és odafigyelve csinálja, akkor visszatérő vendégre tett szert...

2018. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!