Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelnek jobban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelnek jobban az örömlányok, mint azok a lányok, akik kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a kapcsolat egy idő után megszokott, nem mindig tud lenni olyan vadító, mint amikor egy full ismeretlen dögös csajjal kerülsz ágyba.


Az olyan kommentek, hogy " de nekem a pátommal mindig tökéletes" most ne hangozzanak már el. Nem erre a részére vagyok kíváncsi. Valamint az se legyen megemlítve hogy kell a tüzet fenntartani egy kapcsolatban.

Köszönöm.


2018. febr. 1. 13:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit értelmetlen a kérdés, elnézést kérek, remélem érthető.
2018. febr. 1. 14:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert az új. Ha azt tolnád évekig akkor meg azt unnád meg és inkább a megszokott, nem vaditó szexre mondanád azt hogy, az kéne neked. Mindig az kell ami még nincs, ember.
2018. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem az lenne érdekes kísérlet, ha a dögös szexistennő örömlányokat lehorgonyoztatnánk egy kapcsolatban, mondjuk évekre. És utána beszámolnának arról a felek, hogy alakult a szexuális életük.


Egy dolgot nem tudok megadni a páromnak bármennyire kapható vagyok bármire, vagy legyen bármilyen színes is a szexuális kultúrám: ez újdonság varázsa. Ezt egy monogám kapcsolatba lehetetlen megadni, javítani lehet rajta nyitottsággal, de egyenértékű nem lesz ezzel soha.

Ilyenkor jön az, hogy mindenki mérlegel mi a fontos neki, mit akar ezzel kezdeni.

2018. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es ez egy nagyon korrekt válasz volt. Valamint az is, hogy mindig az kell az embereknek, ami nincs...

Sajnos sok ismerősöm esett csapdába, hogy jó volt a kapcsolatuk, de mégis besikerült 1 félrlépés mert mondjuk éppen haragudtak egymásra valamiért. Aztán persze kibélültek.

2018. febr. 1. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Most ez kb olyan, mint hogy miért verekszik jobban egy profi harcművész, mint egy kocsmai bunyós. Neki az a munkája, hogy jól dugjon...
2018. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

szerintem ez a kérdés nagyon nagyon nagyon hülyeség

elsőnek is, csak akkor van értelme, ha te személy szerint fel tudsz mutatni legalább 3 komoly kapcsolatot, amellett 2-3 rövid flörtöt ÉS mellette el tudod mondani, hogy legalább 10 különböző örömlánnyal szexeltél.

Ha ez megvan, akkor beszélhetünk, de sejtésem szerint, te csak mondákat és itteni idióta válaszokat raktál össze és semmi tapasztalatod nincs.


habár még nem voltam örömlánnyal, de az itteni leírások szerint (és egyik ismerősöm szerint aki szívesen csinálta), nem jók a szexben, unalmasak, alig várják, hogy vége legyen, undorodnak és megjátsszák magukat természetesen a pénzért. Az a dolguk, hogy elhitessék veled, hogy élvezik. A profik ezt jól csinálják, a nem profik meg bénán.

Én nem tapasztaltam még annál vadítóbbat, mint amikor a párod, akivel talán éveken át együtt voltál, letépi a ruhád és szó szerint megdug, azután együtt röhögtök az ágyban, majd szerelmesen összeölelkezve elalszotok.

2018. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert: szeretem a krumplis tésztát, de mindig krumplis tészta?! A másik, hogy sok prosti célirányos, profi, megadja pénzért azt, amiről otthon csak álmodozik a férfi már 5-10 éve és sokan " minőségibb" szexet kapnak így...
2018. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Harcművész? :D:D:D Nagyon rossz analógia. A "harcművészek" pont nem az élet esetlenségéhez vannak hozzászokva. Nagyon sok ilyen művészembert hagynak helyben paraszt bunyók alkalmával :D:D:D
2018. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindig az kell az embernek amilye még nincs, amint ezt felfedezzük saját magunkban is, és/vagy történik valami ami miatt megbecsüljük amink van, onnantól képesek vagyunk megelégedni. Egyébként a buddhizmus (ami félig inkább filozófikus hozzáállás az élethez, mintsem vallás) is ezzel foglalkozik, hogy a vágyainkat elnyomjuk és örüljünk apróságoknak. Most bocsi az offért csak bővebben kifejtettem a véleményemet. :) 2-es

Ui. én már átestem akkora szäron ami padlóra küldött, hogy mérlegelek és nem csinálok hlyeséget.

2018. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!