Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha én nem látom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha én nem látom értelmét egy kapcsolatban a szexnek?

Figyelt kérdés
Nem is kívánom de nincs is kapcsolatom, az is változik naponta, hogy akarok meg nem. Első és egyben utolsó kapcsolatom óta ha a szexre gondolok vagy egy meztelen lányra, az undor fog el.
2018. jan. 21. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez a természetes szelekció. A selejtek így nem szaporodnak tovább. Egyáltalán nem gáz.
2018. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha undort érzel akkor ott valami nem stimmel. Vagy nem a lányokat szereted vagy ha igen, akkor valami történt veled és érdemes lenne szakember segítségét kérnek. Nem számít normálisnak egy hetero férfi esetében, ha valakit az undor fog el egy meztelen női testtől.
2018. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Te dolgod, senkit nem érdekel max a párod ha van vagy ha nincs.
2018. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyes: Akkor neked se kéne szaporodni..


Kettes:


Exem tudtom nélkül megcsalt 3x meg volt hogy ideges volt és megrángatott... Akár együttlét közbe is.

2018. jan. 21. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, nyilvánvaló, hogy erős érzelmi trauma ért, ezt nem nehéz összerakni a kérdésed és a most leírt történet alapján. Szerintem keress egy pszichológust, nagyon erős és szélsőséges állapotot hozott létre benned ez az egész történet. Valószínűleg nem fogod tudni feldolgozni egyedül.
2018. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan a kapcsolatnak nem látom értelmét a szexben
2018. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!