Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány nem szőrteleníti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem szőrteleníti a punciját, akkor kuka? Vagy egy kapcsolatban ez már nem számít?

Figyelt kérdés
Nem tudom szőrteleníteni. Nagyon érzékeny a bőröm, a gyantát és az epilátort más testrészemen (pl. láb) sem bírja (kivörösödik, begyullad, fáj, viszket), úgyhogy a puncimon már meg sem mertem próbálni, ott még sokkal fájdalmasabb is lett volna...A többi testrészemen is borotvát használok (újat, normálisat, amit férfiaknak találtak ki és nem ilyen kis műanyag eldobható nőit, felpuhítom a bőrt, fertőtlenítem, zselét is használok, bőrnyugtató krémekkel is próbálkoztam és nem össze-vissza kaszabolom magam), amit szintén nem szeret a bőröm, de még úgy viszonylag elmegy. Ugyanakkor intim helyen ennek is az lett a vége, hogy piros, gyulladt, gennyes, fájdalmas...ráadásul tök gyorsan vissza is nő, viszont akkor már nem tudom leszedni, mert meg kell várni, amíg meggyúgyul, ami jó sokáig tart. Úgyhogy én erről a szőrtelenítés dologról inkább lemondtam...azóta csak szimplán levágom rövidebbre. Értelemszerűen tiszta vagyok, normálisan mosakszom, viszont ott nem szőrtelenítek. Ez kizáró ok?
2018. jan. 23. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kizáró ok? :)
2018. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy viseli, ahogy neki a kényelmes, akinek meg ez nem tetszik, azzal ne foglalkozz! Pont elég, ha rövidre vágod.

(F)

2018. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne? Ha rövidre vágod, az elég jó :).

Esetleg kicsit igazíthatsz még rajta azért, akkor meg kifejezetten szexi!

2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Kuka
2018. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem ezen múlik, hogy kuka-e.
2018. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azt nem mondom, hogy kuka! NEm tagadom, a csupaszt imádom! De ha nyírod, és csak ezen múlna a dolog, nem mennél lapátra! :)
2018. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom

Ez ám a gondolkodási mód.

Nekem sincs időm mindig simára gyantázni

Mert gyerek mellett néha csak egy gyors 5 perces zuhanyra van időm.

De párom mèg nem vágott ki a konténerbe mert szőrös volt a puncim

Úgy is megdugta csak akkor az Ő részéről nem volt orál. No probléma.

24N

2018. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, az élet nem habos torta :D


Aki emiatt dob az amúgy se gondolná komolyan, szóval akár még előny is lehet.

2018. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem , télen nem gond a szőr , nyártól inkább hajnyíróval nullás állással menj át rajta .
2018. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Kapnál még egy lehetőséget. Egyet. Ha akkor is dzsungel van, akkor kuka persze.
2018. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!