Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány nem szőrteleníti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem szőrteleníti a punciját, akkor kuka? Vagy egy kapcsolatban ez már nem számít?

Figyelt kérdés
Nem tudom szőrteleníteni. Nagyon érzékeny a bőröm, a gyantát és az epilátort más testrészemen (pl. láb) sem bírja (kivörösödik, begyullad, fáj, viszket), úgyhogy a puncimon már meg sem mertem próbálni, ott még sokkal fájdalmasabb is lett volna...A többi testrészemen is borotvát használok (újat, normálisat, amit férfiaknak találtak ki és nem ilyen kis műanyag eldobható nőit, felpuhítom a bőrt, fertőtlenítem, zselét is használok, bőrnyugtató krémekkel is próbálkoztam és nem össze-vissza kaszabolom magam), amit szintén nem szeret a bőröm, de még úgy viszonylag elmegy. Ugyanakkor intim helyen ennek is az lett a vége, hogy piros, gyulladt, gennyes, fájdalmas...ráadásul tök gyorsan vissza is nő, viszont akkor már nem tudom leszedni, mert meg kell várni, amíg meggyúgyul, ami jó sokáig tart. Úgyhogy én erről a szőrtelenítés dologról inkább lemondtam...azóta csak szimplán levágom rövidebbre. Értelemszerűen tiszta vagyok, normálisan mosakszom, viszont ott nem szőrtelenítek. Ez kizáró ok?
2018. jan. 23. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Engem egyáltalán nem zavar. Kérdező, neked vannak rossz tapasztalataid, vagy miért kérdezed ezt?
2018. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

Hülyeség! Már miért lenne kuka?

Szerintem ez nem feltétele egy jó kapcsolatnak. Ez divat kérdése. Most ez van. Szüleink és nagyszüleink idején elképzelhetetlen lett volna egy szőrtelenített nő. És akkor is szoptak, nyaltak, dugtak, hiszen megszülettünk.

Engem személy szerint nem zavar! Szőrösen is kinyalom élvezésig. f.

2018. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!