Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz ez? Tobbseg hogy jart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez? Tobbseg hogy jart ezzel kapcsolatban? 19/L

Figyelt kérdés

Ugy tudom/hallottam, hogy aki edes 3masozni akar viszont kapcsolatba van annak elronthodhat utanna a kapcsolata. Igaz ez? Sok baratom,ismerosom igy jart hogy edes 3masoztak 2lany 1 fiu meg 2fiu 1 lany mind ketten akarták es masnap meg szakitottak.. mert nem birtak elviselni h mashoz nyultak intimen.. nagy valoszinuseggel szakitas lesz a vege?

Kerlek erre adjatok konkret normalis valaszt!:)

Koszi szepen


2018. jan. 26. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Én még naiv vagyok és hiszek abban, hogy egy normális párkapcsolatban, ahol őszinte egymással a két fél, ennek nem kellene gondot okoznia. Eleve azelőtt, hogy belemennének egy ilyenbe, átértékelik, hogy miképp fogja ez őket érinteni, nem teszi-e tönkre a kapcsolatot, és ennek függvényében beszélik meg egymás közt a harmadik fél bevonásával, hogy mit is akarnak egymástól, milyen keretek közt.
2018. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Most le lehet pontozni.. de nekem ez egy perverzióm, ha furcsa ha nem, akkor is az!

Szóval, én viszolygok ha más pasival együtt dugnánk meg a barátnőmet, mert túl közel lenne egy másik dákó.. egy másik férfi..

Viszont az nem zavarna, ha két másik pasival dugna, és én azt nézhetném:)

26F

2018. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Ismerned kell magad és a párod is, hogy az esetleges harmadik fél milyen hatással lehet rád, esetleg a párodra.

Én ameddig egyedülálló vagyok 3.ként bevállalnám, de kapcsolatban ez a dolog nem működne nálam,mivel én elég érzelmes típus vagyok.

2018. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3.! Enis igy vagyok ezzel..
2018. jan. 26. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Más a fantázia és más a valóság. Sok embert izgat a 3-as, de ha tényleg 20 cm-rel a pasi orra előtt lóg bele egy másik f@x a barátnője szájába, vagy a barátnő szeme láttára az imádott pasi betolja a hancúrlécet egy másik csaj nunijába (és az még szemmel jól láthatólag élvezi is), akkor borulhat a párkapcsolat.

Erősen átgondolandó, ha bemégy egy ilyenbe. Csináljatok SWOT analízist, nem tudod, hogy reagálnál. Szvsz.

2018. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én anno 2 "idegen" lánnyal voltam együtt. Tetszett! De a párommal nem tudnám elképzelni!

45Ffi

2018. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lany vagyok, en csak a 2 pasi 1 lany felallast tudtam elkepzelni, pasim meg a forditottjat, igy hagytuk, onzosegbol nem csinaltuk egyiket sem, mert az a masiknak rossz lett volna. Nem birtam volna elviselni hogy egy masik lanyban latom, o se ha bennem lat mast. Ezt azokban a kapcsolatokban erdemesebb probalgatni, ahol vagy unalmas a szex, vagy ahol csak a testisegekrol szol minden
2018. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolso! Miis ugyan igy vagyunk mint te://
2018. jan. 26. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell csinálni, ha elrontódhat a máshoz intimen nyúlástól.
2018. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Figyi.. en nem nagyon akarom, sot..egyatalan nem.. de a parom mindenhogyan akarja.. kepes arra is hogy a hatam mogott 2 lanyt beszervez.. en erre neki csak azt tudnam mondani hogy s ennyire mas pinat akar akkor valasszon mast..
2018. jan. 27. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!