Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányok, ti milyen pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányok, ti milyen pasival szeretnétek párkapcsolatot? Inkább az érzelmek a fontosabbak, vagy a szex? Mennyire fontos, hogy pénzes pasi legyen?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Legyen pénze, pénze. És a legfontosabb, pénze. A többi mind1
2017. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

#1: Mégis mennyi az ami már elég? Tudom, minél több. De mondjuk egy középosztálybeli már elég aki egy tisztességes gondtalan életet tud biztosítani vagy mindenképp a felső tízezerből származzon és luxuskörülményeket biztosítson?


A kérdés komoly. Tényleg értem, hogy minél több, annál jobb, csak szeretném tudni, hogy mi az, ami még épphogy elég.

2017. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Tudjon elhalmozni ajándékokkal. Ne legyen baj neki ha megtetszik egy mercedes nekem. Vagy egy óra, szőrme, cipő.
2017. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már inkább luxuskörülmények. Köszi az őszinte választ.
2017. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy #1 és #3 kamu, ez tipikusan az a hozzáállás, amikor útszéli prostiból valaki magánprosti lesz.
2017. dec. 28. 14:36
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Nemigazán fogsz olyan lányt találni, aki összáll egy csóró pasival. Tudod ilyen körökbe már megvannak az igények. Egy jó testű magára adó nőt igenis fent kell tartani. Ha bem bírsz fenntartani, egy Bentley-t vegyél szuzukit alapon.
2017. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nézd, a te dolgod, hogy kivel és miért állsz össze, de azért tisztázzunk pár dolgot.

Jó testű, magára adó nő? Eddig összesen kettő olyan prostit láttam, akire azt mondtam, hogy igen, őt elfogadnám barátnőnek. De nem is ez a lényeg. Teljesen mindegy, hogy prosti vagy sem, én azon az állásponton vagyok, hogy egy párkapcsolat ne a pénztárcán alapuljon, hanem az érzelmeken. Olyan nő, aki azért van mellettem, mert amit kér, megveszem neki, nem kéne, mert egész egyszerűen nem engem szeret, hanem a pénztárcámat. Ennél pedig egy magára valamit is adó FÉRFI többre vágyik. Nem arra, hogy valaki a külön bejáratú prostija legyen. Ez pedig az anyagi helyzettől független, hiáby próbálod azt elhitetni, hogy csak a nincstelenek vágynak a valódi szerelemre. Ez baromira nincs így.

2017. dec. 28. 14:58
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Te most komolyan arra számítasz, hogy egy nő, aki pénzért szexel, összejön egy csóró pasival szerelemből? Bele se szeretnek egy ilyen pasiba alapból. Igényeik vannak. Valami álomvilágban élsz?
2017. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy csóróval? Tudod, nem csak az a két véglet létezik, amikor havi 4 millát költ csak azért, hogy a nő párszor széttegye a lábát, illetve amikor 25 ezer forintos segílyből él meg valaki. De ha neked mindössze ennyi jött le belőle, akkor te tényleg nem érdemelsz normális kapcsolatot. Nagyon zárójelesen jegyzem csak meg (bár az előbb már leírtam, de úgy látom, ennek a felettébb igényes nőnek a szövegértés nem az erőssége), hogy az érzelmeken alapuló kapcsolat nem csak a csórók kiváltsága ám. ;)
2017. dec. 28. 15:12
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Figyu, feltettél egy kérdést, mi válaszoltunk rá. Az egy dolog, hogy neked milyen elképzeléseid vannak arról, hogy az örömlányoknak milyen pasival kéne lenniük(természetesen veled, ki mással, akkor is, ha egy fillért sem költenél rájuk), de a valóság meg az, hogy nekik elsősorban a pénz számít. Ezért prostik.
2017. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!