Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányok, ti milyen pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányok, ti milyen pasival szeretnétek párkapcsolatot? Inkább az érzelmek a fontosabbak, vagy a szex? Mennyire fontos, hogy pénzes pasi legyen?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én a kettes meg a négyes vagyok és tényleg őszinte kíváncsiságból kérdeztem rá az 1-es/3-as válaszolónál. Az az igazság, hogy nekem nagyon tetszik külsőre az a stílus ahogy kinéznek, viselkednek és gondolkodtam sokáig, hogy vajon egy szakmából kilépett vagy kilépni készülővel ki tudnék-e alakítani egy kapcsolatot. Értelemszerűen elfogadnám, hogy miből élt, de mellettem mondjuk abbahagyná.


Nem vagyok benne a felső tízezerben, de volt már sokszor, hogy a partnerem nem dolgozott. Nem vettem neki mercit, de volt már, hogy egy hat éves toyotát kapott. Én még szerencsésnek mondhatom magam egy ilyen országban ahol karácsonykor sorok kígyóznak az ingyen ételért.


Volt egy romantikus elképzelésem, hogy talán egy volt prostinak az is elég ami én vagyok, de a kedves válaszoló őszinte válasza összetörte bennem ezt a reményt. De nem hibáztatom érte.


Igazából csak azért írtam le, hogy akkor ezek szerint összefoglalva igazából az ilyen nőkkel nem is lehet normális kapcsolatot kialakítani, sokkal inkább csak "ki lehet őket bérelni folyamatosra"? Tehát nincs olyan, hogy egy ex munkás megváltozik és érzelmek plusz átlagos, normális élet elég neki? Igazán örülnék, ha egy volt, vagy jelenlegi dolgozó válaszolna erre. Szerintem az eredeti kérdező is örülne neki. Bár félek tőle nem sokan olvassák ezt az érintettek közül...

2017. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hülyeségeket írsz, már bocs. Hol akartam én előírni, hogy ki milyen pasival járjon? Csak erről a "nekem csak a pénz számít, semmi más" hozzáállásról van meg a véleményem. Hol írtam, hogy egy fillért nem költenék a barátnőmre? Na, mutasd meg, hol írtam ilyet?? Ugye, hogy sehol! Akkor meg ne hazudozz, csak azért, mert fáj, hogy vannak, akiknek más értékek is számítanak, nem csak a bankszámla.

És végül: hol írtam, hogy prostival szeretnék összejönni? Mert szerintem ezt sem írtam sehol.

De ha már elvárásoknál tartunk: mondjuk ha valakivel összejövök, alapvető elvárásom, hogy megértse, ha írok/mondok valamit, és ne képzeljen oda másokat.

2017. dec. 28. 15:28
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te amúgy épelméjű vagy? Nyilván egy kapcsolatnak nem a pénzről kéne szólnia, de a legtöbb prostinak arról szól. Lehet van pár kivétel, de elég ritka. Most ezt nem tudod elfogadni vagy mi a probléma?
2017. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#11: Azért ne keseredj el! Amiért most olvastad két olyan ember válaszát, akiknek a világon az egyetlen érték a pénz, még nem minden örömlány ilyen. Igen, olvastam már olyan véleményt hasonló kérdéskörben, hogy "inkább szétteszem a lábam, de nekem ne TESCO-s párizsit kelljen ennem, meg a koszban dolgoznom minimálbérért", de nem mindenkit ez visz rá. Jelentős részük pont a kilátástalanság miatt vág bele, és aztán egyszerűen nem tud kilépni. A pénz kell nekik (és itt most nem a saját lakással rendelkező, miniszteri fizetést összedugó luxusprostikról beszélünk), és mondjuk ha abbahagynák, akkor tényleg nem tudnák fizetni a 60 ezres elbérletet. Mondjuk. Na, én rájuk lettem volna kíváncsiak, hogy nekik milyenek a párkapcsolati elképzeléseik? Felhagynak-e a munkájukkal, ha van valakijük? Titkolják? Mennyire fontos nekik a kapcsolatban a szex? És mennyire az érzelmek? Rájuk lettem volna kíváncsi, és nem az ilyen egyeskéhez hasonló emberi hulladékokra.

Szóval fel a fejjel, nem gondolom, hogy minden hivatásos ilyen lenne. ;)

2017. dec. 28. 15:37
 15/19 A kérdező kommentje:
#13: Megnyugtatlak: veled ellentétben nekem nincs probléma az elmémmel. De a továbbiakban nem vagyok kíváncsi a trollkodásodra, ha nem haragszol.
2017. dec. 28. 15:38
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Kösz kérdező. :)
2017. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor elmondom, hogy a qurvák kétfélék: van az a cigánylány a nyomorból, aki beleszeret a stricijébe, és a kedvéért kiáll az országúti pihenőbe. Neki megvan a párja, nem kell neki más. Olyan is van, aki a mélyszegénység miatt vág bele, van férje, élettársa, gyakran gyereke. Akkor itt megvan a válasz, ugye?

A másik fajta a könnyű élet reményében csinálja, és semmi más nem fontos neki, csak a pénz.

A közös bennük, hogy a szex a kuncsaftokkal csak "szakmai" szempontból érdekli őket. Hallottam már másról, de fehér holló. Párkapcsolat? Mind arról álmodozik, hogy abbahagyja, de a vége a kocsma, az ár pedig kisfröccs, cigi.

2017. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 vadhelena válasza:
64%
Figyeljetek szerintem itt nagyok a tévedések. Igenis az embereknek vannak anyagi igényei és érzelminigényei. Legyen valaki szegény vagy gazdag. Mind 2 igény fennt áll. Minden férfinek és nőnek. A férfi aki akar egy nőt az meg szeretné szerezni kinek a rózsa tetszik kinek az ékszer. Udvarlás. A prosti az aki 0 érzelemmel fogadja ezt és kötelességszerűen nyújt érte szexet. A férfi érezni fogja a szex közben is és amúgy is a kettőjük rezgéseiből hogy a nő nem igazából van jelen. Ergó nincs érzelem. A gazdag pasit nem érdekli megvette. Deee van olyan is hogy gazdag a pasi nyújt a nőnek a nőnek megtesztik a férfi és nem csak a pénze igaz ha csoro lenne nem állna le vele. De kinek kell egy nincstelen hogyha olyan kisugárzású a nő hogy bárkit megkaphat. Épp ezért nem kell neki nagyon senki. Deeee ez a férfi mégis kell neki érez iránta vágyat és nem csak a pénz érdekli.
2018. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 vadhelena válasza:
Válsz a kérdésedre. Minden nő aki igazi prosti az a szive mélyén vágyik egy igazi férfire aki tud neki biztonságot teremteni és persze fontos mindenkinek a jó szex és igen fontosak az érzelmek is. Általában ezek a nők nem biznak senkiben nem merik másra helyezni a súlyukat könnyen gyorsan kell pénzhez jutniuk ugy hogy közben csinik ápoltak tiszták maradnak. Nem lenézni valóak szerintem. Egykor a gésáknak hívott nők irigy embertársak megvető céltáblái lettek mert fizetnek nekik azért amiért más nők imátkoznak ;)
2018. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!