Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy huszas éveiben járó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszas éveiben járó teltebb csajszi a strandon leszólítana titeket és szexet akarna mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kint valami eldugott helyen vagy a vízben szexelnétek vele vagy inkább hagynátok az egészet?

2018. aug. 19. 22:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Miért most a legszebb éveim közepén inkább köntösben menjek be a medencébe vagy takargassam magam? Megnéznek mindig alaposan és látom is ezt. Ha úgy nézneknh kiesik a szemük is az nem baj mert hát örüljek neki. De ha mást zavar az se baj. Ugyanmár. Igen szeretném kiélni magama. Nem szexéhes vagyok mert szingliként is van partner erre. Egy nőnek ha van mit mutatni akkor mutassa csak.
2018. aug. 19. 23:14
 12/27 anonim ***** válasza:

nyugi nem azt mondtam, hogy legyél apáca.

csak azt írtam, hogy mi játszódik le a fejemben ha meglátok egy ilyen nőt. de ez nálam pozitív dolog nem negatív. a franc se akarja, hogy legyél apáca, mutasd csak meg magad. húzzál pi csanacit és legyen tangás fürdőruhád, bár minden lány megmutatná magát!

2018. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

Mivel tetszenek a formás női idomok, ezért valószínűben hajlanék afelé, hogy történjen valami.


Ugyanakkor ha más nem, de egy rövidebb beszélgetést mindenképp kezdeményeznék, mivel ki szeretném deríteni, hogy a személyisége is vonzó -e számomra vagy sem...


Ha meglátnám benne, amit én keresek egy nőben, akkor elcsábulnék.

2018. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
38%
Először beszélgetnék vele mindenképp. Aztán ha nem is feltétlen szex lenne, lenne valami más.
2018. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%
Megköszönném a felajánlást, de elutasítanám, mivel kizárólag a barátnőm privilégiuma velem a szex.
2018. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
46%

Hát, ha engem leszólítana, akkor először is megdicsérném a bölcsességét hogy ezt megtette!

Aztán pedig teljesíteném a kérését ott helyben... nincs jogom megtagadni tőle azokat a gyönyöröket, melyeket képes vagyok okozni neki!

(de ez csak egy teltebb nőre vonatkozik...)

2018. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hazakísérném és ott. Az arc amúgy fontos.

De nem szeretem az instant szexet. A nőket teljesebb módon is ki lehet élvezni mint egy beteszem-kiveszem pár perc...

35F

2018. aug. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
De nem javaslom a leszólítást a szex dologgal. Ugyanis én imádnám de van sok finnyás álszent és bunkó pasi is aki összetörné a csaj lelkét és úgy utasítaná vissza, pedig ha egy csaj ennyire természetesen mentes a kóros gátlásoktól az igazán örömteli dolog.
2018. aug. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
40%
Ilyen esetekben én mindig zavarba jöttem.És miden ilyen esetben azt csináltam hogy tökösen hazamentem és jól kivertem magamnak.Én hagyom az ilyesmit mert ha velem megcsinálja akkor előttem még ki tudja hánnyal.Egy életen át tartó gyógyíthatatlan herpeszt pl meg nem éri meg.Annak a híve vagyok ilyenre egy normális barátnő kell.Az ilyen lányok mind problémásak.A szekszuálisan nyomulós csajokkal nekem csak gondjaim voltak.Ha nem lennének gyógyíthatatlan nemibetegségek akkor tolnám ezerrel.De sajnos ez nem így van.
2018. aug. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 pinkpancser ***** válasza:

Először meglepődnék, mert nem járok strandra... egyébként meg egy kis plusz nem probléma (főleg ha jó helyen van az a plusz), de azért számít az összhatás. Vagyis jöhetne :)

Egyébként hányan kértek képet mióta kint van a kérdés?

2018. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!