Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok, ha miután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha miután orálisan kielégítettétek a párotokat ő röhögve ott hagyna titeket, mikor te is szeretnéd tőle, és ezt felhozod neki?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
ha lány vagy, … nem is tudom, de mindegy is, otthagynám..
2018. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet ilyen tahóval együtt lenni?
2018. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Lenyomnék egy masztit az orra előtt, aztán vigyorogva közölném, hogy rájöttem, nincs rá szükség, úgyhogy mától szingli vagyok. Viszlát!
2018. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak addig lenne a párom!
2018. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Én komolyan nem tudom hova fejlődik a világ, pedig én sem vagyok túl öreg, de életemben nem találkoztam még ilyen pasival, aki röhögve hagyott volna ott bármilyen szexuális tevékenység után. Nyilván ennek a férfinek vagy nőnek (nem írtad a nemedet) a stílusából, a veled való bánásmódjából érezhető a hozzá(d)állása alapból is.

35n

2018. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
82%
Aztarohadt:D Ennek nem volt valami elöjele? Vagy addig tetszett hogy egy bunkó?
2018. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az már nem lenne a párom.

Nem az egyoldalúságról van szó. Én jobban szeretem csinálni, mint kapni, és ha tudom, hogy ő nem szereti, nyilván szóba kerül előtte, akkor csak én csinálom, és kész. De az, hogy gyakorlatilag kinevessen, ezt a tahó stílust nem tűrném.

F

2018. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én sem fogom tűrni, csak sz@r érzés mert hatalmasat csalódtam benne és megszerettem.
2018. aug. 12. 23:20
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Lányként rohadtul megalázva érezném magam

És szerintem szakítsnék de kuuurva gyorsan


Engem ne használjon senki ürítésre


24N

2018. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Elhagynam a pichaba....
2018. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!