Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok, ha miután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha miután orálisan kielégítettétek a párotokat ő röhögve ott hagyna titeket, mikor te is szeretnéd tőle, és ezt felhozod neki?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 23:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem értem miért csinálta ezt, vagy valamit rosszul csináltam nem tudom...Nem így ismertem meg erre ilyet csinál én nem tudom mi ez az egész, még elérni sem tudtam, hogy legalább megkérdezzem.
2018. aug. 12. 23:26
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha eddig is ilyen gyökér volt akk miértnem hagytad ott már előbb? Am tuti h szakítanék vele.
2018. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7%

Oh bszod, a válaszok alapján értem már miért szeretnek a pasijaim. Ha a párod akkor nem első vagy 10. alkalom, lehet trollkordás. Nekem volt olyan, hogy reggel fontos dolgom volt. A pasimnak merevedése még aludt, kicsit bekaptam, szoptam, de nem fejeztem be és mosolyogva ott hagytam. De küldtem neki szexi képet és délután bepótoltuk. Lehet így húzni egymás agyát, szerintem pont hogy ettől nem unalmas egy kapcsolat.



25N

2018. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez nem agyhúzásnak tűnik... Ha a másik fél ennyire megbántva érzi magát tőle, akkor az semmiképp sem vicces...
2018. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyere én orálisan kielégítelek, és utána együtt kiröhögjük a párodat
2018. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy szarba sem vesz. Ez szakító ok.

35F

2018. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!