Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok? Szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Szerintetek szivat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal. Azt mondta szeretné morzsolgatni a heréimet. Szereti ezt csinálni és élvezi, ha fáj a fiúnak.

Szerintetek engedjem neki, ha ott tart a dolog? Kellene tovább ismerkednem vele?



2018. aug. 11. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Jesszus.. Kuka.
2018. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Vanak flúgos csajok. Próbáld visszavenni az irányítást, erre pl. ezt mondanám “ott fogsz dorombolni a mellkasomon kielégülten miután jól megdugtalak, de ha eszedbe jutna szorongatni, akkor felkaplak és újra a farkamra húzlak.” Aztán ha olyan helyen vagytok, akkor ez ne is csak duma legyen.
2018. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ha azt élvezné, hogy fájdalmat okoz, én inkább hanyagolnám.
2018. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged izgat akkor hajrá

De ha csak azért engednéd mert végre van egy liba aki hozzádér akkor szerintem hagyd


24N

2018. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is szokta,persze azért nem úgy hogy fájjon,csak majdnem,olyankor sajnos nem tudsz mit tenni,csak egyszerre sírni és nevetni,mert tudod hogy egy rossz mozdulat feléje és véged van.
2018. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!