Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki kapcsolaton kívül szexelt?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hányszor volt ilyen?

Hol ismerted meg a fiút?

Hány éves vagy?


Üdv

21f


2018. aug. 18. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Igen

Párszor

Valahol

Titok

2018. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor, nem tudom hányszor. Volt buli, első randi, de nem volt szimpatikus, így nem lett folytatás, szexpartí, nyaralás/utazás, stb stb.


25N.

2018. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze attól hogy vakaki szingli még igyanúgy vannak igényei

Az egyiket buszon másik pedig exem haverja barátnőm exe


24 vagyok de ez kb 4-5 évvel ezelőtt volt

2018. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Háromszor

1: Munkatársam volt, nagyon tetszett, akkor szerelemnek láttam, utólag inkább csak fellángolásnak mondanám, de éreztem iránta valamit. Vele veszítettem el.

2: Ő is munkatársam volt, vele többször is lefeküdtünk, mert eleinte úgy volt, hogy több is lesz köztünk. Aztán végül nem lett, "csak" beleszerettem, és azóta is miatta szenvedek.

3: A változatosság kedvéért, ő is egy munkatársam volt. :D Haverok voltunk melón kívül is, és egyik este iszogattunk (plusz ott volt mégegy fiú), majd nála aludtam.


20/L

2018. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a szomszéd szintén szingli sráccal.

25N

2018. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Haverok voltunk, szexeltünk, vele vesztettem el, szexkapcsolat lett. (16 éves voltam) (18/F)


2. Találkoztunk, nagyon beindított, pettingeltünk, második talinál szexeltünk.(16) (22/F)


3. Társkeresőn beszélgetni kezdtünk, első talin pettingeltünk, második talinál szexelni akart, akkor engem már nem igazán fogott meg, nem szexeltünk.(16) (23/F)


4. Adonisz volt, szexeltünk, egyéjszaka volt, fura fétisei voltak, nem lett folytatás.(16) (23/F)


5. Szülinapi bulim volt, felkínálkozott, hogy ő az ajándékom, hát kicsomagoltam.(17) (17/F)


6. Kapcsolatnak indult, randizgattunk, bemutatott a családjának, szexelgettünk, végül dobott.(17) (21/F)


7. Felejtő szex a 6. miatt. Nyámnyila kis nyálgép volt, kb. megerőszakoltam.(17) (23/F)


8. Kapcsolatnak indult, legalábbis részemről, pár hónapig szexeltünk, ergó szexkapcsolat volt csak inkább, aztán már nem élveztem vele, abbamaradt.(17) (21/F)


9. Tesóm nagy szerelme volt a gimiben. Katona lett, külföldi kiküldetésekkel. Iszogattunk egy kocsmában, nála kötöttünk ki, először viszakozott, hogy dehát XY kishúgát nem varrhatja le, rámásztam, jó volt.(17) (23/F)


10. Kapcsolatnak indult, randiztunk párszor, bemutattam a családnak, azthittem nagy szerelem lesz, végül átvert, aztán meg bocsánatért esedezett hónapokig. Nem folytattam vele.(17) (22/F)


11. Kapcsolatnak indult, mindent elsöprő nagy szerelem mindkét oldalról, aztán hónapokkal később elszúrtuk. Még mindig helye van a szívemben, a mai napig beszélgetünk, találkozunk, de már nincs köztünk semmi.(18) (23/F)


12. Külföldre költöztem, előadta, hogy mennyire összepasszolunk, de csak a szexre hajtott.(19) (22/F)


13. Igazi kigyúrt, széttetovált, kopasz, atomszexi lányokálma. Egyéjszakás volt, mert elég gyenge volt az ágyban.(19) (26/F)


14. Kis cuki fiú, azthittem kapcsolat lesz, de összefutottunk egy buliban. Beittunk, hazavitt, szexeltünk és setovább.(19) (22/F)


7 hónap kihagyás.


15. Kapcsolatnak indult, nálam fiatalabb srác. Passzolt minden, elvoltunk egymással. 2 hónappal később közölte, hogy még mindig szereti a volt barátnőjét.(20) (19/F)


Kb itt fordult meg bennem valami. Már nem akartam csak úgy szexelgetni, élveztem, de talán már úgyvoltam vele, hogy a korom ellenére sok fiú volt az életemben. Itt volt egy 8 hónapos kihagyás. Aztán...


16. Szexi szeplős FÉRFI, buszmegálló fogú, 30as, kigyúrt, egy házban laktunk. Átjött filmezni, de nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Mondhatnám, hogy ,,f@ sz nélkül jött b@s zni." (21) (31/F)


Utána is tartottam 5 hónap szünetet, végül összejöttünk a mostani párommal. Fél éve vagyunk együtt, úgyérzem már kiéltem magam és nem is kacsintgatok ki a kapcsolatunkból még megbámulás szintjén sem. :)


22/N

2018. aug. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 05:46 Neked nincs bűntudatod magad miatt? Vagy legalább nem gondolkozol el azon milyen romlott vagy - milyen romlott életet éltél. Gratulálok hozzád.
2018. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 szer volt szexkapcsolatom.
2018. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!