Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom kidobott mert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott mert nem tudott orgazmust okozni (? )

Figyelt kérdés
Vele vesztettem el a szüzességem, de fél év alatt talán egyszer sikerült összehozni, hogy élvezzem. Kidobott. Nem is baj, lesz jobb, de hogyan fejleszthetem ezt a készséget, hogy még egyszer ezért ne szakítsanak velem?
2018. aug. 15. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Na látod, ezért hazudik orgazmust a nők 80%-a. Egy férfi se viselné el a valóságot, hogy nélkülük sokkal könnyebb kielégülni. ;DD
2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Várj Csajszi

Azért dobot ki a pasid mert nem Tudod csúcsrajuttatni???

Magyarul Ő volt a bal faassz és téged hibáztat?!

Az szép

Meg mondom én neked

Csak egy új gomb lyuk voltál neki a nadrágszíjjon egy olyan lyuk ami még szűz volt és elmondhassa hogy volt szűz lánnyal

De amúgy egy percig se szeretett Téged csak erre ment ki a játék hogy megkapjon

Egy pasi aki Tényleg tiszta szívből szereti a párját az megbecsüli és mindent megtesz h jó legyen neki!!!

De figyelj jobb is így inkább most az elején minthogy félre menjen téged meg be etessen!!!

Örülök hogy ilyen a felfogásod! És nem zuhansz magadba egy Pali miatt

Így kell ezt majd lesz jobb is!!! Ennél már csak jobb lehet

Még akkor is ha az első szex meghatározó egy lány életében

Fel a fejjel kemény vagány csaj vagy egy pasi se érdemli meg hogy miatta lógasd az orrod!!!!


Visszatérve : Törődj magaddal! Maszturbálj

Ismerkedj meg a testeddel hogy mi a jó neked!!!

Másodszor Remélem találsz olyan Pasit aki Értékel,Megbecsül illetve Nőként bánik veled!!

Sok Szerencsét


24N

2018. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Tudott* (bocsi elírtam)
2018. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

A sztoriból egyáltalán nem derül ki, hogy miért nem volt a kérdezőnek orgazmusa (sőt ő maga is arra céloz, hogy neki kellene fejlődnie), de a többség egyből a pasit hibáztatja. Gratulálok. Aztán meg megy az értetlenkedés, hogy sok férfi miért önbizalom hiányos.

Ha a nő nem kommunikál, nem mondja el, vagy mutatja meg, hogy neki mi a jó, akkor csak és kizárólag ő a hibás. Egyetlen pasi sem tudja kiolvasni a csillagok állásából vagy az aktuális szélirányból, hogy az adott nő mit szeret és mit nem, sőt nem is elvárható ez senkitől. Hölgyeim, egyenlőség van. Már nem az 1800-as éveket éljük. Tudjuk, hogy ti is élvezitek és kívánjátok a szexet, már nem tabu nektek sem erről beszélni, főleg nem a párotokkal.

2018. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezt én is tapasztaltam hogy a pasikat ez frusztrálja, a saját kudarcuknak fogják fel és menekülnek hogy ne kelljen többet megélniük. Mert ugye megdolgozni érte nehezebb. Én is csak annyit tudok mondani hogy találj egy normálisat.
2018. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15: Félreértés. Nem az állítólagos kudarc elől menekülünk. Egyszerűen ha a nő saját maga sincs tisztában azzal hogy neki mi a jó, illetve szégyenlősségből, neveltetésből vagy bármilyen más okból nem hajlandó róla beszélni, akkor feleslegesen húzzuk az időnket. Ha ő maga nem akar ezen dolgozni, akkor a férfinak miért kellene?

Te mit szólnál ahhoz, ha vezetéskor az oktatód csak rázná a fejét, hogy nem, nem jó. Mikor rákérdezel, hogy mi a baj, akkor meg nem hajlandó válaszolni, csak újból a fejét rázza. Előbb-utóbb elfogy a türelmed és otthagyod, elmész egy másikhoz.

2018. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
#16 ezzel csak az a baj hogy van aki elmondja neki hogy jó. Pl én. Erre azért is úgy csinálja a pasi ahogy ő gondolja, mert azt hiszi hogy k**va jó az ágyban csak mert az más nőnél bevált. Aztán csodálkozik hogy nálam nem és akkor jön ez a menekülés.
2018. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

Ez esetben igazad van, de nagyon sokszor nem mondja el a nő, hogy nem volt jó. Inkább színleli az orgazmust, aztán a kapcsolat végén vágja oda flegmán, hogy "nekem soha nem volt jó". Na az ilyen meg is érdemli. Ez egy nagyon káros folyamat, mivel a nő a színleléssel lényegében biztosítja arról a férfit, hogy neki jó. Persze a legtöbb férfi kiszúrja ezt, csak épp nem teszi szóvá "ha neki így jó, akkor nekem is" alapon. Ezzel szépen kinyírják a szexuális életüket.

Nem állítom, hogy a férfiakban nincs hiba, csak azt, hogy ez egy normál esetben kétszemélyes társasjáték, ahol a két félnek ugyanolyan érdeke illetve felelőssége, hogy minél jobb legyen mindkettejüknek.

2018. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha a nő nem mondja el, esetleg még hazudik is akkor meg is érdemli hogy otthagyják. De ez sajnos nem csak akkor következik be.
2018. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jöjj össze egy olyannal, aki igazi férfi, és tud orgazmust okozni, addig csinálja, amíg te el nem élvezel, mert ennyire fontos vagy neki!

Mondjuk ilyen nekem is jöhetne, mert eddig csak egy önző ge civel volt dolgom, és ennyi.

2018. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!