Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell vissza tartani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell vissza tartani az orgazmust?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 02:31
1 2
 1/20 Anonym982 válasza:
100%
sehogy
2018. júl. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb módszer, ha az első, gyors orgazmust hamar követi a második akció, és az tovább tart.

Visszatartani nemigen lehet, ha közben a szeretett lány nedves, meleg, szorító puncijában, mozogsz, és közben a melle hozzád simul, meg még csókol is... Ki bírja azt tovább, mint pár percig?! :)

Persze az első elélvezés legyen a lányé (nyald ki finoman), utána nem lesz türelmetlen.

2018. júl. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Ha érzed, hogy jön, akkor már cseszheted.
2018. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem lehet! Amikor már érzed, akkor meg kell állni, lassítani kell, a tudatoddal is kontrollálni kell azt, hogy még nem... persze sokat kell gyakorolni, mert ha egyszer egy picit is " átesel", akkor már nem tudsz megállni.
2018. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

azt meg tudod csinálni, hogy nem sülsz el kint, annyira visszaszorítod a dolgokat, hogy nem jön ki semmi, viszont ugyanúgy elmész és "bent ragad" az anyag ami baromi kellemetlen és utána ugyanúgy elmúlik az erekció


orgazmus kontroll van, ott a lényeg, hogy nem szabad elérni az utolsó fázist, amikor már közel vagy.

Meg kell tanulni a közép szinten tartani a kedvet, vagyis áll a farok, élvezed is, de mégsem annyira, hogy el tudj sülni. Ez baromi nehéz szerintem és amit utálok ennél, hogy emiatt a szex sem lesz annyira élvezetes

2018. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Ezt akartam mondani. Ha folyamatosan azon kattogsz és arra figyelsz, hogy nem menj el, mind fejben, mint fizikailag, akkor nem élvezetes a szex egyszerűen. Mert kb. nem tudod átadni magad a lényegnek. Szóval olyankor valójában az ember ki van hagyva a buliból, akkor bárki bármit mond, csak a lányról szól a dolog. Persze van aki ezt meg mindig elvárja, ilyenkor a lányokra is lehetne mondani, hogy csak maszturbációs eszköz vagy számukra
2018. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ha gyorstüzelő vagy,akkor pont neked szól az a tanács,hogy először orálisan elégítsd ki a lányt és csak utána durranj el.Az is baromi szánalmas,de legalább jó volt a lánynak is.

Egyébként nektek,akik képtelenek 2 percnél tovább bírni,nem is értem,hogy miért erőltetitek a szexet.Nektek aztán tényleg csak maszturbációs eszköz a nő,hiszen csak arra a 2 percre kell.Ezt csinálod önkielégítéskor is,direkt a lehető legizgatóbban masztizol ,hogy minél előbb elélvezz.Ezzel egyébként nincs probléma,amíg nem mész nő közelébe.A szex,társas dolog,úgy kell csinálni,hogy mindkét fél kellőképpen örömét lelje benne.Ha ugyanazt csinálod szex közben mint maszturbálásnál,akkor teljesen felesleges a nőket belekeverni,kivéve ha gyereket tervezel.

2018. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

7: lehet neked simán megy a fél óra, de leírtakból elég unalmas lehet veled az ágyban kefélni. Gondolom csak ki-be-ki-be az egész.


A gyorstüzelésnek van egy nagyon jó oldala, kreatívvá teszi a szexet! Én szerintem határ eset vagyok, ha kell bírom 10 percet, de jobban szeretem a páromat húzni, kényeztetni és lezárni a szexet a dugással magával, így bőven elég pár perc reszelés is. Viszont az előjátékok mindig különlegesek és sosem unalmasak, változatosak, párom sosem tudja mire számítson.

Ahogy mondtad, a szex egy társas dolog, viszont ne tévesszen meg, nem csak a reszelésből áll, hanem az örömszerzésből

2018. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj az emberekkel, hogy képtelenek túllátni magukon. Nekem 2 perc volt a valaha volt legrövidebb. Kb. 50 volt a leghosszabb amikor elmentem és gyötrelem volt számomra pont azért amit írtam, illetve egyszer volt kb. ugyan olyan hosszú, de fel is adtam, mert nem láttam, hogy én el fogok tudni menni. De volt rövidebb aminél ugyan ez volt a helyzet, illetve sok lány van akinek nagyon nehezen van 2, de inkább 1-nél több orgazmusa és sokaknak utána már kellemetlen is. Én sem csinálom tovább, ha neki már nem jó. Hatalmas okosságokat mondasz, hogy előtte kell valamit csinálni. Tényleg? Éppen ez az, hogy 7 perc gyakran bőven elég volt, mert előtte már olyan közel került hozzá a lány. Persze előfordult bőven, hogy a másik fél el nem ment el, de én igen és fordítva is. Szerintem így a fair. E mellett a férfiak 99% azt hiszi magáról, hogy mekkora kan. Közbe meg felét amúgy csalják. Illetve nem egy emberrel találkoztam hasonló helyzettel, de most egyiket konkrétan leírom. A srác mindig mondta, hogy hát ő el sem tud menni addig, amíg a másik nem megy el. Fél éve jártak és a barátnője meg a többi lány beszélgetett és a lány mondta, hogy egyszer sem volt még vele orgazmusa. Akkor bizony a srác sem ment el ezek szerint fél éven keresztül. Persze itt gyakorin fiúk, lányok egyaránt imádnak nagyzolni, de én ezeket csak megmosolygom. Általában amúgy olyan 7-8 perc nálam. Csak én képes vagyok átlátni dolgokat és belegondolni mások helyzetébe. Amúgy a maszturbációnál valóban a gyorsaság a lényeg. Legtöbbször nem azért csinálom, hogy élvezkedek.
2018. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

#8 "viszont ne tévesszen meg, nem csak a reszelésből áll, hanem az örömszerzésből"

Éppen ez az,hogy neked abból áll,hogy magadnak örömet szerzel.Pont ezt magyarázom,hogy nem egyedül vagy,hanem ketten szexeltek.Ahhhoz minek neked nő,hogy magadnak örömet okozz?


Az irományod első felére csak annyit reagálnék,hogy nő vagyok..

2018. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!