Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell vissza tartani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell vissza tartani az orgazmust?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 02:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

nőként hogy a francba írhatsz ilyet?

akkor mi írjunk neked olyanokat, hogy ha nem szopsz, nem szeretsz, vagy a nők piócák, mert a pasi többet keres és ők ezt kihasználják? Vagy hogy nőknek csak a kocsi a lényeg és ne is keressenek maguknak pasit ha nincs legalább D mellük és modell alkatuk?


Jó hogy nem azt írtad, hogy aki nem képes minimum 10 percre, az kösse fel magát, mert az már nem is férfi

2018. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

A szopás csak egy plusz,az nem kell az örömszerzéshez,mikor ott van a szex.Nem értem a párhuzamot.(Egyébként nekem sosem volt bajom a szopással,élvezetből csinálom.)

De te,aki még egy alapvető szexuális aktusra sem vagy képes,az már gázabb azért.

Én pl.igényelem a nyalást,de ha összejövök egy pasival,aki nem szereti az orális kielégítést,attól még lehet,hogy jókat szexelünk.Fordítva ez nem működhetne,mert az aktus maga a legfontosabb.Nyilván ,arra nem építhetek,hogy "hú,szegény 2 perc alatt elsül,de lehet,hogy jól nyal.."

Köszi szépen,ez ám a férfi.Sajnálom,ha megbántalak ezzel,de nekem ez a véleményem.De biztos van olyan nő is,akinek ez megfelel,nem vagyunk egyformák.

Tudod itt igazából nem is az a bosszantó,hogy pár perces vagy,hanem az,hogy még mentegeted is magad,mikor mindenki tisztában van vele,hogy ez csupán az önkontroll hiányából fakad.


" a nők piócák, mert a pasi többet keres és ők ezt kihasználják? Vagy hogy nőknek csak a kocsi a lényeg és ne is keressenek maguknak pasit ha nincs legalább D mellük és modell alkatuk?"

Ezt pláne nem értem,hogy hogy jön ide,főleg,hogy általánosítás.A mi témánk,meg a gyorstüzelés,ami adott.

2018. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Te felfogtál egyetlen egy szót is abból amit írtam?

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem. Szerintem olvasd át még egyszer alaposan, komolyan mondom

2018. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%

Te most azt akarod kihozni ebből a az egészből,hogy nem tehetsz róla,hogy gyorsan elmész.De ez nem igaz,te is tudod.

Ha azzal jöttem volna,hogy szégyelld magad,amiért csak 8 és fél centis a farkad,akkor jogosan mondanád,hogy nekem is biztos rosszul esne,ha mondjuk azt mondaná egy férfi,pl.hogy túl kicsi a mellem.Ezek azok a dolgok,amiken nem tudunk változtatni.

A nem tudunk,meg a nem akarunk között van különbség,szerencsére.

2018. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bele gondoltam és rájöttem, hogy a szádba kell rágnom.

Az első, hogy miért kell ki hangsúlyoznod, hogy nő vagy? Attól még te képtelen vagy túl látni magadon és bele gondolni mások helyzetébe. Én nem egy alap 2 perces vagyok, de felfogom az egyik tényt, hogy az embernél az őskortól kezdve alapvetően pár perces, így van kalibrálva. Szóval felfogom a tényt, hogy amúgy az természetes, még ha nem is jó. Azt is felfogom, hogy mik okozhatják a korai magömlést és messze a legtöbb esetben a szorongás és a félelmek. Ha egy ilyen embert leszólsz, azzal konkrétan csak súlyosbítod az állapotát, nem hogy segítesz rajta.

A másik, hogy egy lány mit tesz a dologért és az örömszerzésért a konkrét aktus közben? A csókolózáson kívül nagyon semmit. Pont ez az, hogy a lány amit beletesz érzékiséget sem tudja élvezni az ember, ha adott esetben túlságosan figyelni kell az elnyújtásra. Gondold már végig mit jelent egy ilyen aktus! A férfi küszködik végig, de közben még arra is kell figyelnie, hogy pont ezt a gyengédséget és érzékiséget is fenntartsa úgy, hogy ne tűnjön fel a lánynak és ne rontsa el az élményt. Rakd össze a szavakat. A férfi küszködik és gyötrődik, a nő meg élvezi. Na, akkor ez így nagyon korrekt, mert rólad nőről van szó ugye?

Nem arról van szó, hogy minden aktus erről szól, de pont azért mert az ember a másikat is figyelembe veszi, olykor előjön, hogy ezt kell tennie. Nem mindig menne el az ember 5 perc alatt, de mikor az ember érzi, akkor nem akarja elrontani és szenvednie kell. Amúgy megsúgom fizikai fájdalommal is járhat, csak hogy tudj róla mint nő! Ezt igen is nem lehet elvárni minden egyes ilyen esetben.

Azt is figyelmen kívül hagytad, hogy van hogy a férfi lemond magáról a "kielégülésről", mert néha az már nem is az, csak egy késztetési inger. Szerettek is sírni amiatt, hogy ha tovább csinálják miután elmentetek és kellemetlen. Persze nem minden nőnél működik így. Micsoda önzőség.

Szintén nem fogtad fel amit az előjáték tekintetében írtam. Nyilván szándékosan nem fogtad fel ezeket. E mellett te mint nő nem veszed figyelembe a saját nemed diverzitását. Vannak nők tudod akiknek könnyebben van hüvely orgazmusa és erre még olykor rájön, hogy se adni, se kapni nem szeretik az orált. De amúgy írtam is, hogy pl. akivel 1,5 évig voltam már annyira ismeri az egyik fél a másikat, hogy max 5 perc alatt a csúcsra viszi a másikat ujjazással. Itt pl. volt olyan, hogy ha nem bízott benne, hogy nem megyek el még addig mire ő elér a csúcsig utána, akkor hagyta, hogy végig menjen. De alapvetően leállított és akkor induljon az aktus. Mert mint mondottam volt ilyenkor neki is elég akár 7 perc is. De nem ő volt az egyetlen.

Szintén írtam, hogy az ember van, hogy csak kap és van, hogy csak ad. Ez benne van a pakliban. Nem is igazán hiszem el, hogy veled ilyen még nem volt. De eleve ez csak az orgazmus része. De szerintem se saját, se a másik fél részéről nem ez a lényeg. Az viszont lényeg, hogy az egyéb szépségeket amiket jelent egy együttlét egyes esetekben ne élvezhessen az egyik fél a másik érdekében. Ezt minden esetben elvárni VITATHATATLAN önzőség és pont

2018. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Még annyit azért hozzáfűznék, hogy két normális embernél ez nem is jelent problémát. Ha nem is minden esetben, de azért általában mind a két fél megkapja amit szeretne és mind a két fél belátó a másikkal szemben. Még olyan is esett meg, hogy nagyon előjáték se volt, meg eleve idő se. De az adott lány rohant át, hogy gyorsan csináljunk valamit. Én már az elején közöltem, hogy 5 perc lesz. Nem baj, csináljuk már. Kb. mint egy filmben, 4 perc múlva snitt. Röhögve, hát ez még 5 perc se volt. Tudod ha két ember közel kerül egymáshoz és szeretik egymást, akkor még ezeket is jónak élik meg. Illetve mind a két fél részéről lévő esetleges bénázásokat. Mert még az ilyen pillanatok is csak azé a két emberé. Bár azt hiszem az eddigi megnyilvánulásaidból ítélve, te ezt soha nem fogod megérteni.

Illetve azért megjegyezném, hogy annak ellenére, hogy a másik válaszoló, aki emlegeti a 2 percet sem egészen korrekt. Már azért problémákat okozott nála a frusztráció. De erről nem kizárólag ő tehet, bár nem akarom felmenteni, hanem az olyan lányok is mint amilyennek te mutatod most magad

2018. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem olvasom el ezt a litániát,ne haragudj.Túl van tárgyalva a dolog,nincs mit rajta beszélni.

Ha szerinted ez így jó,akkor maradj ilyen.De gondolom nem azért vagy ennyire frusztrált,mert olyan sok nővel találkoztál,aki elfogadott ilyennek..

Ha elfogadták volna tényként,akkor nem kellene most itt magyarázkodnod.

2018. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%

:D:D:D:D Szeretnéd ezt hinni de nem így van. Viszont veled viszont az lesz, hogy vagy hatalmas szerencséd lesz, vagy netán találsz egy papucsot, vagy pár év és jön a véget nem érő időszak, az örök vénlányoké.

Nem olvasod végig, mert ott van feketén fehéren mondatba foglalva a kész tény, amivel ember nem tud vitatkozni. Én is menekülnék a helyedben. Van aki értelmesen felépítve logikusan levezet valamit és vannak a dacos kislányok. Jó éjszakát!

2018. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kissé egysíkúra fordult ez a téma. Mintha nem lennének olyan nők, akiknek nem kell a 15-20 perces behatolásos szex, mert sokkal hamarabb is elmennek. Meggyőződésem, hogy sok ilyen nő van, és különösen a tartós párkapcsolat, az összeszokás vezet ehhez.

Az USA-ban Dr. Masters és Dr. Johnson végeztek kutatást, amelyből az derült ki, hogy a házaspárok kielégítőnek találják azt az együttlétet, amelyik 3 és 7 perc közötti tartamú.

2018. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

"Én pl.igényelem a nyalást,de ha összejövök egy pasival,aki nem szereti az orális kielégítést,attól még lehet,hogy jókat szexelünk.Fordítva ez nem működhetne,mert az aktus maga a legfontosabb."


Miért is? Ezen a közösülés-központúságon már régen túlnőtte magát a társadalom. Úgyhogy megnyugtatlak, nagyon kevesen gondolkodnak így, ahogy te! Van akik többet pettingelnek (oráloznak stb.) mint ténylegesen közösülnek szex közben. Az is régen bizonyítva van, hogy a nők sokkal hamarabb elmennek így, mint közösüléssel. Az orgazmus pedig ugyanaz az orgazmus így is meg úgy is. Szóval nem értem, amit írsz...


"De te,aki még egy alapvető szexuális aktusra sem vagy képes,az már gázabb azért."


Szerintem az a gáz inkább, hogy nő létedre nem vagy tisztában még a saját tested működésével sem. Így a helyedben nem okoskodnék bele a másik nem szexuális dolgaiba.

2022. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!