Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanátok azzal, aki két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok azzal, aki két éven keresztül megjátszaná az orgazmust?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Persze. Ez nagyom megalázó a másik félnek.
2018. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Végülis hazudott 2 évig, nem? A kommunikáció az alapja egy kapcsolatnak. Ha ő erre képtelen volt, akkor menjen a levesbe.
2018. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hm.

Elsősorban nem érteném, hogy miért hazudott eddig, ez rosszul esne.

Másodsorban pedig mélyen magamba néznék, hogy hogy a bánatba lehettem olyan vak, hogy nem vettem észre eddig?

2018. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is beszélnék vele, hogy miért játszotta meg, miért nem merte elmondani, hogy nem élvezi. Fel kell oldanod benne a gátlásokat, hogy merjen beszélni róla és mondja el, miért nem volt jó. Újra és újra próbálni, biztatni, hogy nyíljon meg, próbáljatok ki valami újat stb. En biztos nem a szakítást választanám, bármennyire is fáj ez.
2018. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Inkább azon gondolkodnék el, hogy miért vagyok ilyen béna az ágyban.
2018. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Elbeszelgetnek vele

Es majd a beszelgetes utan dontenek

2018. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Valószínűleg pont azért játszotta meg, hogy te ne magadban keresd a hibát, ne sérüljön az egód. Talán félt attól, hogy rosszul reagálnál arra, hogy hosszas és sokszori próbálkozásra sem sikerül elérni az orgazmust, nem akart rágörcsölni, így inkább eljátszotta. Nem látunk a fejébe. Sok sok évig nekem sem volt orgazmusom pasival, csak egyedül, annyi különbséggel, hogy nem játszottam meg, mindig elmondtam nekik, hogy nálam ez van, nem tudom miért, próbálkoztunk is rendesen, de szerencsére senki nem csinált belőle ego kérdést, az engem nagyon zavart volna. Őszinte beszélgetés kell nektek egymás hibáztatása nélkül.
2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha szakítanál azzal, aki két éven át végigkínlódott valamit, ami neked jó volt, neki pedig nem, akkor nem abban van a hiba, aki megjátszotta magát, hanem te vagy hallatlanul nagy gyökér.

Egyrészt szar vagy az ágyban, ha nem tudod kielégíteni a partnered.

Másrészt észre sem vetted, hogy neki nincs orgazmusa.

Végül pedig elég nagy tuskó lehetsz, ha nem is mert veled beszélni erről.

Gondolom azt el sem tudod képzelni mennyire szar érzés kielégítetlenül heverni szex után. Inkább köszönd meg, hogy a selejtes teljesítményed ellenére még kitart melletted.

Önző fax...

2018. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a töketlennek sorsa bro.
2018. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!