Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok, nők ti szakitanàtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok, nők ti szakitanàtok a pasitokkal ha elmondanà nektek hogy biszex és hogy volt màr dolga szexuàlisan màs férfival?

Figyelt kérdés
2évig voltunk együtt..nem éreztem szükségét elmondani neki..aztàn valahogy szóba került..nem akarok untatni senkit..az a lényeg h szakitott velem..ti mit tennétek a làny helyében ebben a helyzetben? 25/f

2018. márc. 15. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kapcsolatunk előtt lett volna együtt mással, akkor nem szakítanék. De ha a kapcsolatunk közepén elmegy néha egy pasihoz, akkor tuti dobnám.
2018. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul veszem hogy biszex. Nem tehet róla.
2018. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor ha nem védekezett.

illetve baromi szarúl esne ha nem lenne velem őszinte és évekig titkolná

24n

2018. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezért nem szakítanék. Egyet értek az elő válaszolóval.
2018. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Huhhh... Ezzel az lenne a legnagyobb gond, hogy soha többet nem tudnék rá férfiként tekinteni. És ennél szerintem a szakítás is jobb. Emiatt szakítanék.
2018. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék, mert azért vagyok együtt vele, mert szeretem. Ő meg azért volt más pasival, mert ő is szerette, és úgy volt boldog. A saját boldogságát kereste; a saját boldogsága, mivel én szeretem őt; nekem jó. Egyébként az is kb olyan, mintha más csajjal lett volna előttem kapcsolata. Szóval nem nagyon változtat. Meg, ha jól meg vagyunk együtt, akkor tök jó, nem zavarna, nem tenném ki ezért a szűrét. Max meglepődnék csak. Ha ő az igazi párod, akit neked szántak, és tényleg szeret, és tényleg jól megvagytok, lehetsz őszinte vele. Főleg, ha úgy esik jól; hogy ezt kibeszéljed magadból neki. Ha úgy érzed ,megkönnyebbülnél tőle , oszd meg vele, mondd el. Aztán majd figyeld a reakcióját. Ha utálkozás, és undor fogja el; valszeg mind a ketten jó ötletnek tartjátok majd szakítani. De ha nem, akkor semmi probléma nincsen, minden jó, minden rendben; minden klappol továbbra is, ahogy előtte volt. Szeretitek egymást. (Elviekben)
2018. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz kérdés, nem tudom, hogy reagálnék egy ilyen helyzetben. Talán leginkább az bántana, hogy nem volt velem őszinte, nem mondta el, hogy biszex - ugyanakkor elgondolkodtatna, hogy valószínű pont emiatt nem merte felvállalni, nehogy ez szakítóok legyen. Nem tudom, mennyire tudnék férfiként tekinteni rá. Szerintem ez sok dologtól függne nálam (mennyire szeretem, ő mennyire szeret, mennyire bízunk egymásban, milyen mély a kapcsolat?). Valószínűleg megpróbálnám "megemészteni", amennyiben minden más rendben van köztünk, és nem azonnal úgy reagálnék, hogy szakítsunk. Aztán meglátnám, hogy a továbbiakban tudnék - e ugyanúgy tekinteni rá, mint azelőtt.


25N

2018. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Elmondta és nem szakítottam,ugyanúgy szeretem. Az a lány amúgy sem szeretett téged,ha ezért szakított veled nem is érte volna meg együtt maradnod vele.Egy érett gondolkodású nő tudja,hogy ez semmit nem befolyásol a kapcsolatotokban,vagy az érzelmeidben,a buta libákkal meg ne foglalkozz.

25/N

2018. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* És a jövőben inkább biszex lányokkal ismerkedj.
2018. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. márc. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!