Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok írni valami emlékezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok írni valami emlékezetes momentumot gyerekkorból, amit "szexuálisan" izgatónak találtatok/találtok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen direkt dolgokra gondolok - bármire, ami akkor "furcsa" izgalomba hozott, vagy visszatekintve találjátok izgalmasnak, esetleg azóta is fantáziáltok róla.

#szexualitás #nemi vágy #izgalom #gyermekkor #gyerekkor #izgalmas #gyermekkori szexualitás #gyerekkori szexualitás #izgalomba jött
2018. márc. 15. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat egyszer nyalogatta a puncimat a kutyam, csak par ev mulva esett le
2018. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:))
2018. márc. 15. 16:20
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A szokásos: "Én megmutatom az enyém, ha te is a tiéd". Már az óvodában elkezdtük... :)
2018. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik, amit az előttem válaszoló írt. A másik, hogy Imi és Zsófi szexeltek a Barátok köztben, kb öt éves voltam, amikor láttam. Nyilván nem volt direkt felvétel, de egyértelmű, és nekem nagyon fura érzésem lett. Akkor jutott életembe először az eszembe, hogy lehet simogatni magam :)

L

2018. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A szomszéd, jóval idősebb fiú megmutatta a merev, fehér farkát.
2018. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
10-11 éves (fiú) lehettem, és egy úszónapközibe jártam. Egyik nap végén egy sráccal és a húgával dumáltunk, majd a kiscsaj megkért, hogy forduljunk el, mert ki szeretné cserélni a vizes fürdőruháját (fekete bikini volt rajta, máig emlékszem, persze teljesen lapos volt még odafönt). Nem fordulok, válaszoltam. A kislány bátyja is kontrázott, közölte, ő sem fordul el. A lány ideges lett, és követelte, hogy forduljunk már el, de megmakacsoltuk magunkat. Erre ingerülten vállat vont, és fejét lehajtva kibújt a szemünk láttára a fürdőruhából, pár másodpercig teljesen meztelen volt, emlékszem a puncija látványára, direkt odanéztem.
2018. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Errol a kerdesrol ugrott be hogy en mindig arrol fantazialtam hogy megkotoznek szexi fiukat.(mar akiket 7-8 evesen annak tartottam)Semmi durva veres, vagy beteg jelenetek nem jatszodtak le a fejemben, csak annyi volt a lenyeg, hogy a ferfi kiszolgaltatott volt.Nem tudtam, hogy ez miert jo nekem, de rendszeresen fantazialgattam errol.
2018. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elozo valaszolo vagyok meg.

Amugy igy belegondolva erdekes hogy olyan dolgot "talaltam ki magamnak" ami amugy egy letezo szexualis "jatek", pedig akkor meg fogalmam nem volt rola.

2018. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiskamasz voltam, még a konkrét szexualitás bármilyen formája előtt, és a huszonéves Nena énekesnő volt a kedvencem (tehát nem tegnapi a dolog). Rettenetesen izgatott a szőrös hónalja, és gyakran arról fantáziáltam, hogy mezítláb van, és látom a talpát, erre mindig nagyon fölizgultam. Pedig nem volt róla akkoriban ilyen kép.
2018. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire falun nyaraltam gyerek koromban 5-6 évesen és csak a szomszéd kislány volt akivel játszani tudtam,de ő is pár évvel idősebb volt,talán 8-9 lehetett.Egy kissé hosszabb trikó féle szokott rajta lenni és amikor elbújtunk a gazban mindig azt mondta nézzem meg ahogy pisil,vagy kakil.Akkoriban nem,de a későbbiekben kialakult,hogy az ilyen látvány nagyon fel tud izgatni..
2018. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!