Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek ti hogy képzelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ti hogy képzeltek el egy nagyon romantikus első csókot egy új partnerrel? Egy olyat, ami nagyon emlékezetes fog maradni?

Figyelt kérdés
Pl.: Balatonon bent a vizben úgy, hogy a külvilág szinte megszűnik, elcsattan a csók, aztán ölelkezés és mivel fürdőruha van rajtatok ezért szinte mindenütt összeér a bőrötök? vagy ez inkább gáz?
2017. júl. 17. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen spontán és váratlan... ne ilyen görcsösen rákészülős.
2017. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez kedves:)

nekem az egyik nagyon emlékezetes "első" csókom egy romkocsmában történt, ahol éppen csak ketten voltunk, éppen cigizni indultunk, de muszáj volt egymást szétölelnünk. kb 10 perc egy kicsit elhúztam a fejem, a barátom az állam alá nyúlt, egy kicsit megbillentette maga felé a fejem, aztán megcsókolt:)

2017. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Így képzelem el kb

Elkapta a csuklómat és magához húzott a könyves polc oldalának tàmasztva hátamat. Úgy csókolt meg, úgytapadt a számra, mint a kútra a szomjazó, aki tiszta forrásvizet talált a sivatagban. Aztán szinte szaggatta rólam a ruhámat, de csak erősen markolta a derekamat és kicsit húzta a felsőmet. Úgy éreztem mintha csak ketten lennénk az egész világon… Elöntött mindkettőnket a vágy és valami furcsa egymáshoz tartozás, és hirtelen minden olyan egyértelmű lett, összeforrt a szánk, egyetlen lénnyé váltunk egy időre. Ügyetlen voltam, ez volt az első csókom, de akkor is úgy éreztem ez így volt tökéletes. Éreztem a mentolos illatát a teste melegét ahogy hozzámsimult. Erősebben kalapálni kezdett a szívem amikor beletúrt a hajamba és közelebb vont magához már amennyire ez lehetséges volt, mert szinte eggyé olvadtunk. A meghitt romantikus pillanatot pedig egy fejünkre esett könyv "törte meg". Áu. Hát valahogy így képzelem el. Nyilván nem ilyen lesz ez csak fantázia.


19/L

2017. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én úgy hogy moziban előszőr megfogjá a kezem és félig átölel aztán megcsókol
2017. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!