Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idő kellett mig szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idő kellett mig szexuálisan összeszoktatok?

Figyelt kérdés

Amikor először lefekszel valakivel ( nem vagy már szűz ) az egyből tökéletes,van orál és minden egyéb?


Vagy azért el kell tellnie pár alkalomnak mig összeszokik a páros,megtudja kinek mi,és hogy jó.Esetleg bénázások is vannak?


2018. febr. 21. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:

A mostani kapcsolatomban az elejétől kezdve nagyon jók voltak az együttlétek, és ezek időről időre egyre jobbak lettek.

Mindig kell egy kis idő, pár alkalom, hogy összeszokjatok és pontosan tudjátok, hogy mi is kell a másik félnek.

2018. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt akivel kellett idő az összecsiszolódásra, de a legtöbb ember, akivel lefeküdtem, azzal brutálisan erős volt a kémia, és az első szex is szuper volt...


Szétszedtük egymást...:)

2018. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elso barátnommel eléggé passzoltunk egymáshoz. Elég jol éreztuk egymást. A másodikkal már nehezkesebben indult a dolog. Ido kellett neki, hogy kitapasztaljuk egymást. Egyén fuggo.
2018. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változó... nekem általában kell 2-3-5 szex, mire megismerem a "másikat", és önmagam is el tudom " lazítani".... utána már az extrákon jár a fejem 😀
2018. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyéjszakásaim eddig mindig jók voltak, kapcsolatban volt hogy kellett pár alkalom. 25F
2018. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kell néhány alkalom.
2018. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki 2-3 lánnyal a legjobb volt a szex úgy általában (több mint húszból), velük arra emlékszem, hogy a legelső is jó volt már nagyon.

Ráadásul ezek pont olyanok voltak, hogy utána is szívesen marasztaltam őket akár többre is. (nem csak szexkapcsolat volt)

2018. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első néhány igencsak bánézós lett :D


Engem exem bántott anno, úgyhogy nem mertem elengedni magam, ő meg attól félt, hogy nehogy olyat tegyen, ami nekem kellemetlen :)


Plusz távkapcsolat volt (1000km), így nehezebb volt összeszokni, de sikerült idővel. Minden alkalommal jobb és jobb lett.

2018. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!