Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vonzom a barátomat szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzom a barátomat szexuálisan.2 hetente egy szex. Menthető ez még?

Figyelt kérdés

Ez rám nézve elég megalázó. :D

22 éves lány vagyok. Jó alakkal, van fenekem, van mellem, vékony a derekam, nincs rajtam felesleg, tehát nem ezzel van a baj.

A párom exe egy vadmacska volt. Megcsalta a párom, azért lett vége. A csaj egy vörös démon, GYÖNYÖRŰ, nagyon erős kisugárzása van. A barátommal naponta csinálták, volt, hogy 3x egy nap. Amint találkoztak egymásnak estek. Aztán szakítottak, stb., jöttem én.

Én, az akkori szűz lány. Egy év ismerkedés után jöttünk össze, és feküdtünk le(tehát várt rám). Én az elején elég béna és ügyetlen voltam, próbált tanítgatni, majd az első pár alkalom után közölte, hogy ő nem tud elmenni. Nekem itt kezdett fura lenni. Utána jött az, hogy közölte, hogy ilyen sose volt vele, de izgul a velem való szexnél, és úgy érzi mintha egy feladat lenne és nem akar hamar elsülni, ezért hamar elsül.

Utána jött az, hogy őt zavarja a gumi, és az exe szedte a fogamzásgátlót, én miért nem szedek.

Azóta 3 éve együtt vagyunk, és az utóbbi pár hónapban már nem állt fel neki rám. Közölte, hogy azért nekem tennem kell, hogy felélesszem az ő vágyát. Egyre jobban elkezdtem izgulni szex közben. Volt, hogy szex közben lankadt neki. Igyekszem változatos lenni, de már rettentően szorongok. Én azt vettem észre, hogy őt az ilyen "rossz" izgatja, mint amikor foghatja a nyakam, tépheti a hajam, vagy éppen ha vad ruhát veszek fel. Olyan, hogy szerelmeskedés nála már nincs.

Az a baja, hogy én nem kezdeményezek. Nem tudom hogy kellene. Ha meglát meztelenül, akkor semmi, ha az ölébe ülök, cirógatom, semmi, ha megcsókolom, fogdosom, semmi.

Őt nem izgatja ha a nemi szervét fogdosom. Nem tudom akkor hogy izgassam fel. Szerinte gáz ha a nyakát csókolgatom meg ilyenek mert azt a lányok ne csinálják a fiúknak.

Sajnos kezdem azt érezni, hogy ennek vége, viszont úgy érzem, hogy én sose fogok önfeledten együtt lenni szexuálisan senkivel.

Az előző párkapcsolatomban, ahol nem volt szex, csak ez-az, ott az exem majdnem megcsalt egy bevállalós, vad lánnyal, és ennek úgy jöttek a jelei, hogy nem tudtam felizgatni.

Annyira rondának és nőietlennek érzem magam. Kezdem azt érezni ezen semmi sem segít.


2018. febr. 8. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar kiirtad parszor hasonlo stilusban. A pasid meg mindig gaz, es mi meg nem tudunk vele mit csinalni. Ezeket a meseket meg el ne hidd. Aki ekkora luzer az agyban, az nem volt lepedoakrobata mester senkivel sem.
2018. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Hasonló kérdéseket olvastam én is, ahol majdnem ez volt a felállás, de ott a lányt nyaggatta a hármassal meg az anállal is a párja, engem szerencsére nem, akkor biztos szakítanék.

Sajnos kétségbe vagyok esve, mert még mindig tapasztalatlan vagyok.

2018. febr. 8. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ezek alapján nekem az jött le hogy SZERINTEM kihűlt az érzelem belőle irántad..mármint mert ha szeret meg ilyesmi akkor csak fel kéne hogy álljon meg feltudd izgatni...szerintem nem veled van a gond hanem a barátoddal. Azért emeltem ki hogy szerintem mert csak tanácsot tudok adni nem biztos hogy ez áll mögötte.
2018. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem minden a kerek fenék még a jó alak, ha közben deszka vagy az ágyban. Én még duci lány vágyok, mégis mindig rám mászik a párom, mert tudok "rosszkislány" lenni. Nem valami izgató, ha a másik sosem kezdeményez.
2018. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt engedd el szerintem. Ne szorongj, keress olyan valakit, akivel önfeledt a dolog és nem jönnek negatív érzések közben.
2018. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem passzoltok ilyen egyszerű. Miért vagytok még együtt? Ez nem jó senkinek sem. Ez a bénáskodás. Mindenki legyen olyannal akivel szereti csinálni. Én nőként voltam bevállalós, de a páromat nem izgatta a dolog,én is azt éreztem hogy a terhére vagyok inkább. Nem passzolt a szexuális attitűdünk.
2018. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5: +1!!!

Sajnálom! :(

2018. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem egyetlen megoldás van: azonnali szakítás.

Nem az a probléma, hogy "nem vonzod szexuálisan", hanem az, hogy megaláz téged szexuálisan, téged hibáztat azért, mert ő nem tud teljesíteni, tőled várja egyedül a megoldást, leszólja a te szexuális próbálkozásaid (mégis mi az, hogy a lányok ne csókolgassák a fiúk nyakát? ha ezt párommal (aki férfi) közölném, először majd' meghalna a nevetéstől, majd elég nagyot csalódna, hogy többet nem csinálom azt, ami számára az egyik legizgatóbb dolog...), és ezzel tönkreteszi az önbizalmad és a szexualitáshoz való viszonyodat. Biztos vagyok benne, hogy azért érzed úgy, hogy sosem lesz önfeledt, pozitív szexuális élményben részed, mert ő volt neked az első, és nem tapasztaltál még szexuálisan egészségesen működő kapcsolatot. Kérlek, legyél magadnak eléggé fontos ahhoz, hogy ki merj lépni egy romboló, egészségtelen kapcsolatból.


20L

2018. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a francba ! szerintem a pasid vagy meleg vagy bi! ès most èpen nem a női testet kìvanja. olyan nics hogy egy dogös huszon èves csajt nem kìván abszurdum ! legalábis velem mèg ilyen nem fordult elő melesleg èn is (22)vagyok !
2018. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Nem illetek össze szexuálisan ez nyilvánvaló, emiatt nem tud teljesíteni, és a kudarcát meg rád vetíti ki. Bár azt sem értem, ha ő ismeri a saját vágyait, akkor annak idején miért egy szűz lánnyal jött össze, ha nincs türelme tanítani? Mit gondolt azonnal vadmacska leszel? Meg milyen az, hogy az exéhez hasonlítgat? Ilyenkor én a fejéhez vágnám, hogy akkor menjen vissza hozzá! Te mindent megpróbáltál a kapcsolatotokért, ő viszont végig közömbös maradt.Ha annyira változtatni akart volna, megmondja, hogy mit élvez, hogy csináld, ha már semmi se jó neki.

A legjobb lenne, ha szakítanátok, keresnél egy rendes fiút, akivel szerelmeskedhettek, ő meg egy "rossz kislányt", akit fojtogathat..

Te meg ne azzal foglalkozz, hogy mi volt előtted. Egy normális kapcsolatban az a lényeg, hogy veled van, téged választott, okkal! :)

2018. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!