Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vagytok úgy ti is, hogy bár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok úgy ti is, hogy bár kapcsolatba vagytok de nagyon megkívántok szexuálisan mást is?

Figyelt kérdés
36f vagyok házas és sokszor nézem az idegen nőket egész fiataltól az idősig(a munkahelyen,bevásárlóközpontban,bárhol végignézem őket arcát,testét,különösen a szép lábra,popsira,szép arcra tudok beindulni). Persze nincs tovább,nem kezdeményezek semmit,mert visszatart,hogy házas vagyok. De szoktam maszturbálni titokban és másra gondolni esetleg nézem a képét közösségi oldalon miközbe maszturbálok. Főleg nyáron,amikor lengén öltöznek, egy tetsző nőtől áll a farkam rögtön.
2018. febr. 14. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ja :D
2018. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez normális.
2018. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, attól, hogy házas vagy nem vakultál meg és 36 évesen még bőven a szexualitásod a csúcsán vagy.
2018. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen! Mikor lesz már vége?! Pedig 46 éves ffi vagyok.
2018. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adjátok alá a lovat, hogy ez normális? Végigolvastátok, amit írt? Az, hogy közösségi oldalon rángat egy nőre az hol normális szerintetek? :O A többi része az rendben van, de ez a része nem normális, hanem beteg inkább.
2018. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedűl én is szintén elképzelem hogy más idegen nővel....!
2018. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!