Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem igazán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem igazán a spriccelő orgazmust?

Figyelt kérdés

Lovagló pózban és ujjazáskor van, hogy az orgazmus küszöbén "feszít,feszít..." és egyszer csak egy nagyon jó érzés a hasamban és elfolyok. Viszont nem megy fel a fejembe, mint a "bele halok" szint és nem is olyan éles, mint a csikó orgazmus. Hanem inkább mintha megkönnyebbülnék. Nem, nem pisilek be, ha erre gondoltok! Csak nem tudom máshogy elmondani az érzést, ami jó, de messze nem olyan, minta az "igazi orgazmus".

Más is van így?


22/L



2018. júl. 26. 12:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*csikló -_-
2018. júl. 26. 12:44
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
De, de bepisilsz. Ugyanis a női ejakuláció tévhit. Ejakuláció magömlést jelent, 0 ivarsejt található a spricceléskor távozó folyadékban. Viszont akárhányszor vizsgálták meg, különböző helyeken, különböző alanyokkal, különböző kutatásoknál az bizony vizelet. Az orgazmus kiváltotta heves izgalmi állapotban felgyorsul a kiválasztás. Ilyenkor főként nagyon híg vizelet távozik. Persze lesznek károgók, de az internet a barátotok. Olvassátok el az összes tanulmányt! Mind ezt támasztotta alá. Ez nem olyan degradáló, bár egyesek személyes sértésnek veszik. Sokan azt is, hogy az embernek és a majmoknak közös őse van, de hát ilyenek az ostoba emberek...
2018. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A miértre az a válasz, hogy : te ilyen vagy. Van akinek eszméletlen jó, van akinek kellemes, másnak semmi különös...


Amit tenni tudsz, hogy lovaglóban az orgazmus közeledtével izgasd a csiklód. A kettős inger feltehetőleg sokkal élvezetesebb lesz😀

2018. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én férfiként sem érzek semmi extrát mikor elmegyek. Nem tudnám mihez hasonlítani, de semmi különös. Olyan, hogy én önkívületi állapotba kerüljek, meg üvöltsek mint egy pronóban az kizárt. Nekem se sokkal extrább érzés mint egy megkönnyebbülés egy vizelés után. Így van és kész. Én nem agyalok rajta. Rossznak semmiképpen se rossz érzés, ennyi bőven elég
2018. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lovaglóban úgy élvezek el, hogy a csiklóm dörzsölődik a szeméremdombhoz. Ujjazáskor is ingerelve van a csiklóm a tenyér alsó részével. :)
2018. júl. 26. 13:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy félreértettem.

Akkor lovaglóban amikor elmennél ugorj le a farkáról, és vagy ő simogassa a puncid nagyon gyorsan, vagy te magadnak. Aztán ülj vissza élvezés után 😁

2018. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt hiszed bepissantasz.
2018. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2!

"Viszont akárhányszor vizsgálták meg, különböző helyeken, különböző alanyokkal, különböző kutatásoknál az bizony vizelet"

Kérlek, 2-3 hivatkozást ossz meg velünk, ha "akárhányszor" ezt találták.

2018. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyiból egyet kell értenek a "pisis verzióval, hogy mivel a húgyhólyagban termelődik, ezért tartalmaz kisebb nagyobb mértékben vizeletet.

Emiatt persze van amikor jobban hasonlít ahhoz.

A másik része a dolognak, hogy van amikor víztiszta, szagtalan és kimondottan édeskés az íze. (Amit ahogy a férfi odnójánál ananásszal lehet még jobban édesíteni 😎😍😁)

Ki ki döntse el magának mire szavaz. Aztán élvezze az orgazmusait!

2018. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Scav ***** válasza:

#8 Tessék, mazsolázz, ezek tudományos kutatások, nem a blikk:

[link]

2018. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!