Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom kidobott mert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott mert nem tudott orgazmust okozni (? )

Figyelt kérdés
Vele vesztettem el a szüzességem, de fél év alatt talán egyszer sikerült összehozni, hogy élvezzem. Kidobott. Nem is baj, lesz jobb, de hogyan fejleszthetem ezt a készséget, hogy még egyszer ezért ne szakítsanak velem?
2018. aug. 15. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk ne gyere össze gyökér pasikkal.
2018. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Legközelebb elviszem a randikra a gyökér-szűrőm, hátha a homlokára nem lesz kiírva. :D


De amúgy köszi.

2018. aug. 15. 19:59
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan ezért dobott??
2018. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Vagy jöjjél össze olyannal, akit nem zavar, hogy nem tud orgazmust okozni neked:D
2018. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
60%
Ha ezért szakított veled, akkor az önértékelésével komoly problémák vannak. Van akinek nehezebb elérni az orgazmust, és van hogy az exbaráttal valahogy nem sikerült, de a következővel meg szinte mindig összejön. Ha nagyon rá vagy parázva keress fel egy jó szexuálpszichológust vagy nőgyógyászt és kérj tanácsot. En annyit tudok mondani (mivel egyik sem vagyok) hogy szerezz be egy vibrátort és ismerd meg önmagadat.
2018. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Hogyan fejlesztsd azt a készséget magadnak, hogy a pasika tudjon neked orgazmust okozni. Aha oké. Jó kérdés nagyon.
2018. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Az ő szegénységi bizonyítványa, hogy nem tud kielégíteni egy nőt.

A kapcsolatok legfontosabb alap pillére a kommunikáció.

Ha nem beszélitek meg, kinek mi és hogy jó, milyen alapon várjátok el, hogy minden klappoljon?

2018. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
pasika... Agyam kifolyik. Szerintem ez felér egy nagyon trágár káromkodással
2018. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Talán egy idősebb, tapasztalt pasival kellene kezdened aki ért is a női testhez és a lélekhez!
2018. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán az segíthet ha legközelebbi barát sem tud orgazmust okozni, ha beszélsz vele róla, mondjuk elmondod hogy neked ez valami miatt nem megy vagy nem tudom ami a helyzet, próbálkoztok más módon. Ha úgy van esetleg érdemes lehet pszichológushoz fordulni, tudom hogy nem olcsó és nem mindenkinek segít. Régesrég (vagy tíz éve) az exemmel is ez volt hogy két év után egyszerűen nem élvezett semmit de a nagyobb baj az volt hogy pár alkalom után a "pszicho" nénihez sem ment el csak háromszor tehát nem akart dolgozni az ügyön. Bízom benne hogy a következőnél szerencséd lesz mert a szex nem a legfontosabb dolog az életben és egy kapcsolatban de nem is elhanyagolható. Kényszeríteni azonban senkit nem lehet az orgazmusra mert ne megjátszani nem szabad... Szóval hajrá!
2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!