Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak análba csinálom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak análba csinálom egy csajjal, akkor az nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, a szex nem rossz vele, de az análról hallani sem akar, hiába kértem már többször tőle, hogy próbáljuk ki, mert én nagyon kíváncsi lennék rá, hogy milyen lehet. Múltkor dumáltam egy lány ismerősömmel és szóba került ez a dolog és mondta, hogy ő csinálta már és ha gondolom, akkor vele akár ki is próbálhatom. Mi legyen?
2018. aug. 15. 00:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

De megcsalás

Sőt már egy csók egy szájrapuszi is az


24N

2018. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Dehogy számít annak. Simán mehet. Ha betámadja valaki a csajod hátulról az se megcsalás. Akkor ez se az nem?

Egyben vicces és szomorú is ez a sok énb n szocializálódott zombi.

2018. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
add már meg ennek a jó lánybarátodnak az elérhetőségét, én is kipróbálnám ezt az anál dolgot.
2018. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdeztem tőle hogy akkor mit javasol, azt mondta hogy nem tudja, de ő nem szeretné, a prostit meg magamtól ezek után már nem is mertem felhozni.. úgyhogy maradt az a megoldás, hogy ezzel a lány ismerősömmel kipróbálom, ma már találkozni is fogok vele. :)
2018. aug. 16. 17:51
 25/27 anonim ***** válasza:
89%
Remélem olyan fertőzést kapsz tőle, hogy lerohad a farkad.:)
2018. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, az a baj, hogy anális szexhez az emberek nagy része gumit használ...Mondjuk a kérdés alapján nem biztos, hogy a kérdező van legalább ennyire igényes :D
2018. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 he84 ***** válasza:
100%
Hát eléggé egy gyáva, önző, egosita alak vagy, hogy mégis megcsalod a barátnődet! Azt hitted, ha kipróbáltad elég annyi? Ne legyél ennyire naiv, nyilván még akarni fogod és renbdszeres megcsalás lesz a vége,... Jól lejárattad magad. Sajnálom szegény barátnődet. Legalább utólag valld be neki és inkább szakíts vele, nem érdemel meg téged! Ilyen undorító férfi nem kéne nekem se!
2018. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!