Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis miért élvezik különösen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért élvezik különösen a nők mikor szex közben ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy minden lány különösen odavan ha úgy váltok pózt szex közben, hogy előre nem szólok, csak magamhoz ragadom vagy felkapom a lányt és úgy folytatom.. amikor átérünk a másik pózba mindig mosolyognak.. :D amit persze nagyon szeretek mert kifejezetten cukik ilyenkor a lányok.. csak hát na, nem értem miért a mosoly, mikor mindig az van, hogy előre le kell beszélni a dolgokat és nem erőszakoskodni meg önzősködni.. mert azt ugye nem szeretik, közben meg ha csak eldöntöm, hogy mondjuk lovaglóból megfordítóm és misszionáriusban folytatom, vagy mondjuk oldalra döntöm és úgy dugom tovább akkor meg mégis a testük azt árulja el, hogy tetszik nekik ha mégis olyan dolog történik amit nem előre közlök velük.. mert ha pl csak felhozom, hogy váltsunk pózt akkor nem mosolyogva ül bele.. szóval biztosan értitek mire gondolok.

miért van ez? kifejtenétek?



2018. júl. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Más nő nevében nem tudok nyilatkozni, de én személy szerint azt szeretem benne, hogy érezhetem, hogy milyen erős a párom, pl én azt is imádom (és rögtön beindít) amikor csókolózás közben felemel az ölében és én átkulcsolhatom a lábammal.. ez is azért ilyen jó mert spontán jön, ha előtte megkérdezné, hogy "szivem felemeljelek-e?" az úgy megtörné a varázst egy picit.


De mint mondtam ez csak az én véleményem :)

2018. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt inkább csókolózás közben élvezem, mikor elkezd terelni a fal felé és neki szorít, ott jó érezni, hogy milyen törékeny vagyok mellette.
2018. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)
2018. júl. 21. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
szirentem ezt a nőktől kérdezd meg:)
2018. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. imádom amikor érzem, hogy a férfi irányít. Pontosan ezt, amikor nem mondja, nem szól, csak csinálja. Lefogja a kezem, érzem, hogy az övé vagyok, átfordít stb. :D


Van aki szereti, van aki nem. De szerintem nagyon izgató, ha látom, hogy a férfi tudja mit akar. :) engem beindít.

2018. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem, mert érzem, hogy határozott, férfias. Ez egyáltalán nem erőszakos, csak tudja mit akar. Nem a “mindegy, legyen ahogy szeretnéd” kategória... szeretem, ha kicsit irányítva vagyok a férfia által, a szexben és a teljes kapcsolatban. Egészséges mértékben természetesen. Ne én hordjam a nadrágot.
2018. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!