Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak análba csinálom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak análba csinálom egy csajjal, akkor az nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, a szex nem rossz vele, de az análról hallani sem akar, hiába kértem már többször tőle, hogy próbáljuk ki, mert én nagyon kíváncsi lennék rá, hogy milyen lehet. Múltkor dumáltam egy lány ismerősömmel és szóba került ez a dolog és mondta, hogy ő csinálta már és ha gondolom, akkor vele akár ki is próbálhatom. Mi legyen?
2018. aug. 15. 00:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
te megcsalva éreznéd magad, ha a barátnőd fenékbe raknám? (rendes lennék, húznék azért gumit)
2018. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha benned fel merül egyáltalán ez a kérdés, meg se merem kérdezni, szoktál-e pl. bulikban más lányokkal csókolózni, tapizni őket, stb :D (Mellesleg szegény barátnőd...Meg se érdemled, hogy egy normális nő egyáltalán rád nézzen)
2018. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%

Annyira utálom az ilyen idióta kèrdèseket, a kèrdező biztos vagyok benne, hogy 12-15 èves ès pi nát se látott èletèben sem...

Egyèbkènt, de. Megcsalás, pont úgy, mint a tapizás, a csók, az orál, ès minden egyèb, ami a szexel kapcsolatos.

2018. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21%
Oké, szerintem kérdezd meg a barátnődet, hogy akkor mit javasol?! Merthogy te vele szeretnéd csinálni, de ő nem hajlandó. Azt hiszem, azt fogja mondani, hogy menj el egy prostihoz, így te is megkapod, amit akarsz és tulajdonképpen nem csaltad meg. :)
2018. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
89%
Persze hogy nem, amíg nem nézel a szemébe és utána elmondod hogy #noaffair. Na szted?
2018. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem akarok szakítani sem vele, de nyilván ha egy olyan csaj, aki már régebben is nagyon bejött felajánlja, hogyha akarom, akkor bárhova berakhatom neki, akkor nem fogom visszautasítani. Nem is ismerik egymást, úgyhogy ha minden jól megy amúgy sem fog kiderülni.


14-es köszi, ezt majd azért előtte még megkérdezem tőle. :)

2018. aug. 15. 01:14
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
És neked nincs lelkiismereted? Neked nem való az a csaj. Önző vagy és ilyen szarság miatt képes lennél más lányt seggbe rakni. Gratulálok... ezért nincsenek normális lányok már mert eléri minden pasi h teljesen széttörjenek és ribivé válljanak. Már maga a gondolat is megcsalás. Abba bele se gondolsz h oké mivan ha tetszik neked az anál. Egy alkalom után kész vége lenne? Ezt te se hiszed el. Szép lassan más más csajokkal csalnad meg.
2018. aug. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
2%

Azzal a csajjal akivel csak análban csinálod majd azért tisztázd, hogy ez nem egy kapcsolat kezdete, hanem csak szex, és maximum csak összejártok pár alkalommal dugni...

Fontos, hogy ne értse félre.

Sok sikert az análhoz, még nekem is a listámon szerepel amit ki szeretnék próbálni...

2018. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondom, aki imádja a szexet... Egy önző gerinctelen vagy akit csak a farka irányít!! Nőjj fel és tarts ki a barátnőd mellett úgy hogy nem keresel lányt rajta kívül SEMMIRE... vagy hagyd ott mert nálad jobbat érdemel.


22/F

2018. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem megcsalás. Áááá dehogy. Ha meg fiuval csinálod akkor nem vagy meleg. A sz-rpumpálás az nem is szex.
2018. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!