Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak análba csinálom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak análba csinálom egy csajjal, akkor az nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, a szex nem rossz vele, de az análról hallani sem akar, hiába kértem már többször tőle, hogy próbáljuk ki, mert én nagyon kíváncsi lennék rá, hogy milyen lehet. Múltkor dumáltam egy lány ismerősömmel és szóba került ez a dolog és mondta, hogy ő csinálta már és ha gondolom, akkor vele akár ki is próbálhatom. Mi legyen?
2018. aug. 15. 00:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lenne az? Ha ennyiért képes lennél szegény lányt megcsalni, előbb szakíts vele, legalább kevésbé törik össze. Gerinctelen kanos f@$z.
2018. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Most erre tényleg tőlünk várod a választ? (Már arra, hogy "mi legyen")


Egyébként meg de, annak számít. És ha én lennék a barátnőd, már amiatt lelépnék, hogy ez egyáltalán felmerült benned.

2018. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
Csináld nyugodtan! Sem az anál, sem az orál nem megcsalás.
2018. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Amikor kiderült, hogy

Monica lepippantotta Billt, akkor utána az amerikai legfelsőbb bíróság kimondta: az orális szex az nem szex. Análról még ilyet nem hallottam.


De a legegyszerűbb, ha megfordítod a szereplőket: ha a haverod seggberakná a barátnődet, az szerinted megcsalás? Innen indulj ki, többet nem segítek.

2018. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 he84 ***** válasza:
100%
Bármilyen intimitás mással megcsalásnak számít. Na meg az anál is egy fajta szex, így nyilván megcsalás. Vagy mondj le az análról és maradj anélkül a barátnőddel, vagy pedig tisztességesen szakíts vele és keress olyan lányt, aki vevő az análra! Ám semmiképp ne csald meg, mert az gyáva, önző dolog!
2018. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi lenne ha közölné veled a barátnőd, hogy:

kipróbálja popsiba ha ennyire akarod, de nem veled mert nem megfelelő neki a méreted oda. De ugye nem veszed megcsalásnak? :)

2018. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ugye nem bánod, ha popóba rakom a barátnődet?
2018. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
sztem a lanyismerosod nagyon jofej, az anal meg jo dolog. en mindenkepp kiprobalnam a helyedben. persze lehet h megkerdeznem a baratnomet, hogy mit gondol arrol, hogy ez neked fontos, es nem adja meg, vajon ez hova vezet szerinte
2018. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
De megcsalásnak szamit
2018. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"persze lehet h megkerdeznem a baratnomet, hogy mit gondol arrol, hogy ez neked fontos, es nem adja meg, vajon ez hova vezet szerinte"


Az érzelmi zsarolás eszerint a szexuális repertoárod fontos részét képezi...

2018. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!