Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem 1 éve nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 1 éve nem akar velem szexelni, szerinted ilyen esetben mennyire elfogadott szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk.

1000x próbáltam megbeszélni miért nem.

1000x prpbalkoztam nala.

Mindig elutasit.

Mindig eltero valaszt ad.


Elvalni nem szeretnek, mert szeretem. De szuksegleteim is vannak.


2018. aug. 11. 20:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Közös vállalkozás?Na akkor ezért "szeret", meg nem akar elválni.Nehogy osztozkodni kelljen veled.Kuka a férjed, ideje belátnod.
2018. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Tuti szeretője van, add vissza ezt neki, és válj el!
2018. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem írtál semmi konkrétat, hogy miket mond a szexre, meg hogy miért nem akarja. Azt írtad hogy mondta legyél türelmes... hát de meddig?! Ha jó a kommunikáció beszélj vele a szeretőről is. Minden embernek szüksége van a szexre... aztán most lehet rámdobálni a köveket...
2018. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!