Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem 1 éve nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 1 éve nem akar velem szexelni, szerinted ilyen esetben mennyire elfogadott szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk.

1000x próbáltam megbeszélni miért nem.

1000x prpbalkoztam nala.

Mindig elutasit.

Mindig eltero valaszt ad.


Elvalni nem szeretnek, mert szeretem. De szuksegleteim is vannak.


2018. aug. 11. 20:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy valjunk el ha nem akar mar velem lenni. Keresek a közelben egy alberletet es barmikor lathatja a gyereket....

De azt mondta, hogy szeret es nem akar elvalni....

2018. aug. 11. 21:21
 12/24 A kérdező kommentje:

Egyenként kozos vállalkozásunk van, o a fizikai en a szellemi részét viszem.

Úgyhogy nem. Nem a pénzért vagyok vele

2018. aug. 11. 21:22
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség után kisebb-nagyobb mértékben változik a test, de ha mondjuk ez a baja veled, akkor az talán jó lenne, ha elmondaná.

Én is szültem egy kislányt. Az alakom drasztikus mértékben nem változott, de vágtak, és egy olyan heg maradt, ami miatt szinte elölről kellett kezdenünk a szexuális életünket. Ez is lehetne indok az elutasításra, de ez sem megoldhatatlan probléma.

Viszont ha elzárkózik, nem tudsz mit tenni. Maradsz vagy elválsz.

2018. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az anyát latja benned nem a nőt !

Keressetek erre megoldást .

2018. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De ha ezt az elég nagy horderejű dolgot nem tudjátok megbeszélni, akkor vajon a többi problémátokat hogy kezelitek? Komolyan nem értem, hogy lehet kielégítő egy ilyen kapcsolat minden más fronton! Hogy tudtok így egymás számára támaszként jelen lenni, hogyha egy éve nem tudtok őszintén beszélgetni a szexuális életetek problémáiról? Hogy tudsz így szeretni valakit, hogy elutasít téged nap mint nap, telibe szarja az alapvető szükségleteidet és semmit, de semmit sem hajlandó tenni a változtatásért? Mégis mit szeretsz egy ilyen alakon?


A szeretőtől nem leszel boldogabb, csak a nunid nem fog viszketni.

2018. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15

Szeretem. Reménykedem, hogy minden a régi lesz.

Lehet, hogy naiv vagyok.

Azt mondta legyek türelmes.

Beszéltünk róla, de meg nem oldottuk.

2018. aug. 11. 21:39
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

En sem valtam el, amikor ez tortent, mert a gyerek... stb., hanem lett egy szeretom.

Mar nagyon banom. Ha meg egyszer annyi idos lehetnek, mint te, azonnal elvalnek. Elcseszed az eleted, es keson fogsz rajonni, hogy mennyire. A ti kapcsolatotok egyre xarabb lesz, es oregsegedre ott maradsz majd total egyedul, tars nelkul egy rossz hazassagban, ahelyett, hogy megkeresned az igazit, es vele boldogan elned az eletedet.

2018. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az ilyen problémák akkor átmenetiek, ha néhány hónapig tartanak és konkretizálhatóak az okaik (pl. túlzott stressz, nehéz időszak, egészségügyi probléma stb.). Nálatok már egy éve ez megy, és még csak annyira sem tisztel a nagy szerelmed, hogy őszinte legyen veled és elmondja, mi az oka annak, hogy nem akar veled szexelni egyáltalán. A reménykedés meg a türelem, amiről írsz, kicsit ellentmondásban van azzal, hogy szeretőre fáj a fogad, az nem fogja megoldani a problémát. És hidd el, a férjed csak hülyít téged, mert nem akarja, hogy elhagyd, de ez nem fog magától megoldódni.
2018. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
48%
1 hónap után max hagytam volna és már rég ba.sznék másokkal. Nehogy más ne legyen szexuális életed, hagyjad más, ő is bszik mással. nem tetszel neki, ennyi. huzz el vagy bsszal mással, ennyire nyomorék n legyél már, nőként mondom.
2018. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy szereted, de a szex elég fontos egy kapcsolatban. (Kivéve ha aszexuális vagy)

1 éve semmi, az nagyon sok idő. Neki is nyilván van rá igénye, komoly indok kellene hozzá, hogy ne akarjon lefeküdni veled...

Én azzal állnék elé, hogy vagy elmondja miért nem akarja, vagy elválok.

Ennyit érdemelsz, hogy választ kapj..

Szeretőt semmiképp se tarts (amíg meg nem beszélitek), nincs értelme,inkább oldjátok meg, vagy váljatok el és majd találsz valakit, aki társként kezel.

2018. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!