Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is volt már ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt már ekkora orgazmusa? Esetleg valami következménye lehet a dolognak?

Figyelt kérdés

Pár napja próbálkoztam ilyen megszakításos csiklói önkielégítéssel. Mikor éreztem hogy elmehetnék, abbahagytam és így húztam egy darabig. Olyan nagy mértékű orgazmus lett az eredménye, ami sokáig tartott és nem is éreztem mikor abbamarad, tehát azt sem hogy elengednek az izmaim.

Ez normális? Eléggé megijedtem.

Köszi a normális válaszokat, 20/L.



2018. aug. 11. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Hogy mit engednek el az izmaid?

Vagy Mivan?

2018. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként én is el szoktam néha húzni az orgazmust, olyankor mindig hatalmas adag jön ki elég nagy intenzitással, különleges érzés.

szerintem neked sem lesz bajod ilyesmitől, inkább élvezd ki a lehetőséget.

2018. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En azon a ponton mar sosem tudok megallni...turelmetlen vagyok... 20/N
2018. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Semmi negativ következménye nem lesz. Jó úton haladsz a tantra szex útján !
2018. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, gyakorold csak tovább nyugodtan! :)
2018. aug. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen jó, amit játszol.

Ezt mégtudod élményben azzal tetézni, hogy jó sokáig visszatartod előtt a pisilésed és amikor már tényleg elélvezel, vagy előtte kicsivel el-elengedsz belőle és a nagy élvezés közben vagy utána az összes többit.

De ezt úgyis érezni fogod, mikor a legjobb, talán észre sem veszed és egy brutál nagy spriccelés-pisilés lesz belőle.

Óriási élmény. Bocs, egy pár lányt már rávezettem erre így az életemben, mindegyik föggővé vált ehhez a játékhoz.

És szintén bocs, de csak a jószándék miatt írtam le ezeket.

2018. aug. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!