Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj, hogy miután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy miután a barátnőmnek orgazmusa van nem sokkal én is elélvezek?

Figyelt kérdés
Szeretném neki tovább csinálni, de annyira felizgat hogy látom miközben elélvez, hogy nem vagyok képes magam tovább türtőztetni..

2018. júl. 29. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Addig nem baj amíg nem kezeli más a nődet
2018. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2018. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki orgazmusa van, és te utána élvezel el, az nem baj. Jobb, mintha előtte élveznél el.
2018. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fordítva lenne, az lenne a baj.:)

Amúgy a párom is pont ilyen. Totál beindul attól, ha én elmegyek. 13. éve vagyunk együtt, szóval nem gáz.:)

2018. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva lenne gáz....

Sok Orgazmust nem csak további "dugással" tudsz nála érni, hanem ha előtte, utána még kinyalod 😉😋

2018. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam, szóval nem nyalás közbeni orgazmusra gondolok:D hanem mikor már dugunk, és mondjuk 8-10 perc után ő elélvez akkor utána én is gyorsan elmegyek.. az a furcsa, hogy amíg nincs orgazmusa és nem látom megremegni a testét addig azt érzem, hogy másnap estig is tudnám ugyanígy dugni sosem élveznék el.. de amikor meglátom ahogy a gyönyör kiül az arcára, és a teste összerándul.. egyszerűen nem bírom tovább és majd eldurranok.
2018. júl. 29. 14:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért lenne gáz??

Ez a természetes meg sok nő orgazmus után már nem igazán igényli a további ingerlést sőt legtöbbnek már fáj utánna.

2018. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

fáj??

Mármint úgy érted, hogy ilyen "szuperérzékeny" lesz?

2018. júl. 29. 14:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan fáj, persze nem mindenkinél valakinek megy a sorozatos orgazmus is.
2018. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl csak egyszer tudok elélvezni és ha az megvolt utána elmegy a kedvem szóval én kifejezetten örülök neki ha a párom gyorsan követ.
2018. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!