Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van így ezzel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel hogy csak orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés

Kívánom a barátnőm, szeretem őt érinteni mindenhol. Szeretem őt orálisan kielégíteni. De amikor ott vagyok hogy behatolok akkor már alig várom hogy orgazmusom legyen.


Holott mások meg,, húzzák " egymás agyát. Minél tovább nyújtják, én meg..


Lehet azért van mert gyorsan elélvezek és ezért csak,, leakarom " zárni a szexet.


2018. aug. 3. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a férfi lét egyik velejárója. Próbáld meg élvezni a többi részt is.
2018. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Párom nem ilyen, ő a végsőkig húzza. Legalább egy órát mindig együtt vagyunk. Csak akkor élvez el, amikor én már a második vagy harmadik alkalom előtt kérem, hogy élvezzen el, mert vele is át akarom élni. Nem igazán jó, ha csak az orgazmust várod szex közben, ez van akkor is, amikor kivered.


L/20

2018. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!