Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki van még ugy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki van még ugy, hogy nem volt még huvelyi orgazmusa csak csiklói? Mivel tudnám elérni a hüvelyit? Nektek hogy sikerült? 21/L

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ismerj meg engem velem elérheted!
2018. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt sehogy nem sikerült. De nem zavar. A csiklói bőven elég. Azt kézzel ingerelve szex közben is el tudok menni.
2018. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindenki képes rá.
2018. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld úgy, hogy egyszerre ingerled a kettőt.

Azt mondják sokan, hogy valójában nincs különbség. De ezt nem tudom.

2018. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Nekem se volt még!

68/f

2018. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
10 éve élek nemiéletet, 6 éve vagyunk együtt a párommal, aki azóta igyekszik, de még nem sikerült hüvelyi. Csikló orgaznusom nekem is van, nagyon jó az is. Nem kizárt, hogy egyszer sikerülni fog, de nem érdekel az sem, ha nem.
2018. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hááát, az hülyeség, hogy nem minden nő tud úgy elmenni.

De igenis mindegyik tud, csak a srácok, pasik 80%-a nem ismeri hogy hogyan kell, sokuk nem is foglalkozik vele, hanem úgy áll hozzá, hogy :

- velem ilyen a szex, jó-nemjó ez van. Persze lehet hogy szeret stb, de a tudatalattijába és az egójába ez van bekódolva.

2018. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én általában meg is tudom spricceltetni a lányokat szimplán hüvelyi izgatással és mindig elélveznek többször is.
2018. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!