Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségére is feláll neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségére is feláll neki egy csókolózástól?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy barátom volt, de ő elég fiatal volt, így nagy tapasztalatról nem beszélhetek. Most van egy negyvenes szeretőm és teljesen beindít, hogy már egy kicsit intimebb csókolózástól is áll neki. Még néha mikor nézek neten amatőr párokról videókat akkor eléggé kell dolgoznia néhány csajnak, hogy felállítsa. Összefüggésben van, hogy minél többet vagy együtt valakivel annál több kell, hogy felálljon vagy ez alkat kérdése és akinek egy csóktól feláll, akkor mindig is hamar fel fog?
2018. aug. 9. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

Nekem egy pillantás is elég hozzá, pedig több évtizede vagyunk együtt. Hozzá se kell érnem, hogy betonkemény legyen. Napi 7x is képes rá.

Én nem gondolom, hogy azért van, mert én olyan nagyon jó vagyok. Egyszerűen csak sokkal nagyobb az ilyen pasik étvágya, és valószínű, hogy anyucit is megreszeli otthon, mielőtt veled találkozna. A legnagyobb naívság azt gondolni, hogy egy szeretőhöz járó pasi otthon nem kap semmit. Persze biztos van olyan is, de az esetek nagyobbik felében otthon is teljesít rendesen.

2018. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodj meg, te viszel szint az otthoni szexualis eletbe, miattad lesz neki jobb anyucival a szex. ;D Te csak erre kellesz neki, semmi masra.
2018. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Igazából az a lényeg, kit nem akar elveszíteni, mert az a jobb nő, az értékesebb számára. És ez 99,9%, hogy nem te vagy, hanem a felesége. Téged csak egészségügyi ürítésre használ, te pedig elég idióta vagy hozzá, hogy boldogan belemenj. :)
2018. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Ne felj, neked azt fogja hazudni, hogy senki masra nem all fel neki, otthon nincs szex reg, es csak a gyerekek miatt nem valhat el... Nem akarja oket elvesziteni, mert ugy nem tudna elni, blablabla. :)) Te vagy az egyetlen, aki torodik vele, nelkuled olyan sivar lenne az elete... :)) Te repulsz a karjaiba, es utana szexistennonek kepzeled magad, es boldogan mosolyogva alszol el egyedul, mikozben o is boldogan mosolyogva reszeli elete szerelmet, a feleseget otthon. :))
2018. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Őőő, miért is van szinte minden válasz lepontozva?
2018. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös,mert fáj nekik az igazság!


Azösszes gusztustalan ribi azzal ámítja magát,hogy "otthon nem kap meg mindent,én jobb vagyok és ezért jön hozzám". Abba egyik se gondol,hogy jobb lenne akkor nem csak a p.nciját használná,hanem társa lenne.

2018. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Negyvenes ember felesége jó eséllyel 30-50 közt valahol.

Ha te egy feszes kis 18-20 éves cica vagy akkor csak rád néznek és feláll. A csóktól meg simán.

Nyilván ha a felesége erotikusan csókolná meg akkor felállna arra is de általában azok a feleségek már nem annyira virgoncok, és érzékiek...

Pont ezért is tart szeretőt az ilyen pasi.

35F

2018. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!