Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségére is feláll neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségére is feláll neki egy csókolózástól?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy barátom volt, de ő elég fiatal volt, így nagy tapasztalatról nem beszélhetek. Most van egy negyvenes szeretőm és teljesen beindít, hogy már egy kicsit intimebb csókolózástól is áll neki. Még néha mikor nézek neten amatőr párokról videókat akkor eléggé kell dolgoznia néhány csajnak, hogy felállítsa. Összefüggésben van, hogy minél többet vagy együtt valakivel annál több kell, hogy felálljon vagy ez alkat kérdése és akinek egy csóktól feláll, akkor mindig is hamar fel fog?
2018. aug. 9. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Ha már szeretőd, akkor nyilván azért áll fel neki a csóktól is hamar mert otthon nem kapja meg amire vágyik. Ha felesege megadná neki, akkor nyilván rá is felállna neki csók közben.


N

2018. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Erre van eszetek....
2018. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem alkat fuggo, hogy mennyire all fel konnyen. A baratomnak attol is felall sokszor ha megolelem. Vele 7,5 eve vagyunk egyutt. Volt olyan ferfi is, aki konkretan a gatyajaba elvezett tolem es volt olyan is, akin azert dolgoznom kellett valamennyit. Egyenfuggo abszolut szerintem, hogy kinek mekkora az ingerkuszobe meg nyilvan az is benne van hogy hol vagytok es mennyire vonzza a csaj.
2018. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még az "újdonság" varázsa vagy neki és azért ágaskodik neki a csókodtól :)
2018. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyénfüggő. Volt olyan párom, akin sok sok időt dolgoznom kellett mire megkeményedett. A férjemmel 10 éve vagyok együtt, van olya. hogy a látványomtól feláll neki.

De gondolom a szeretődnek a feleségétől is felállna

2018. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges férfit beindít a csókolózás.
2018. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, egyelőre te vagy neki az újdonság varázsa, de egy idő után már a te csókodtól sem fog felállni neki... hanem majd egy harmadik nő csókjára.
2018. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
őszintén, ez az apró hülyeség miért érdekel téged?
2018. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
64%
Azért érdekli, mert fáj neki, hogy csak (jó esetben is) második a sorban, és ezzel bizonygatja magának, hogy jobb a feleségnél. Ki kell, hogy ábrándítsalak, kérdező: ez valóban alkati kérdés. Akiket meg amatőr videokon láttál, azoknak meg a lámpaláztól nem állt fel. További szép, önámításos napot.
2018. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És további kérdések kiírását ugyan abban a témában máshogy megfogalmazva!

Ez kb. a 4. kérdés tőled az elmúlt hónapban

2018. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!