Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy gátlásos lánynak mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gátlásos lánynak mitől jön meg a kedve a szexhez?

Figyelt kérdés
Ölelem, simogatom, de semmi eredmény. Ráadásul én vagyok neki az első tehát őmaga sem tapasztalta a szexualitását. Hetente kétszer van szex, de én többször kívánom vele. Nincs ötletem, hogy mit tegyek.

2018. aug. 4. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
alkohol
2018. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Alkohol meg stb
2018. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció
2018. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Pia és ha látja h igazán szereted meg ha mondod h vigyázol rá
2018. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol legfeljebb rövid távon segít, de nem oldja meg a problémát. Mégsem rúghattok be évekig minden egyes nap. A türelem, bizalom, erzelmi kötődés többet segít. Ha látja, hogy előtted semmit nem kell szégyellnie. Ha látja, hogy te akkor is vonzónak találod, amikor borostás a puncija, puffadt a hasa, szőrös a lába. Nem azt mondomy hogy ez legyen a természetes állapot, de sokat segít, ha az ember lányának nem kell szex közben azon görcsölnie, hogy maradt-e valahol néhány szőrszál, ciki-e, ha furcsa hangokat ad ki, kövérnek tűnik-e ilyen pózban, stb. Mutasd ki, hogy elfogadod és rajongsz érte, ne csak az ágyban! Lássa rajtad, hogy mennyi élvezetet okoz neked. Ha bízik benned, idővel levetkőzi a gátlásait.
2018. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon kell felépítened a bizalmat. Ez nem instant meló.

Amikor rosszabb napjain is szépnek látod. Vagy ha megtanulsz neki orgazmust okozni.

Lehet hogy furcsa lesz, egyszerűbb úgy oldani a gátlásokat, ha pettingeltek de szex nélkül. Tehát rátok van bízva meddig juttok el. Nyugodtan kisérletezz rajta mi indítja be. Egy tánc? Egy szál rózsa? Ha harapdálod a füléd? Először azt derítsd ki mi indítja be. Utána melyik petting tetszik neki. Legyen ez egy játék neki valami új felfedezése. Ne lógjon ott a szex igérete ne érezze hogy ez csak ezért van.

2018. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Ezt általában egy esemény váltja ki. Mondjuk a 35. vagy a 40. születésnap pont ilyen....

35F

2018. aug. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok szeretgetéstől, izgatástól.
2018. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem ártana ha szerelmes lenne beléd...

21L

2019. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Eddig azt hittem hogy csak a nők annyira hülyék hogy összejönnek egy szarral majd várják hogy csoda történjen!

Ember! A pasik úgy müködnek hogy felszednek valakit és ha a csaj nem jó az ágyban akkor nem duják meg többször hanem lelécelnek!

2019. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!