Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Érezni kell valamit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Érezni kell valamit a szexhez?

Figyelt kérdés

Ha lefekszetek egy lánnyal...(mondjuk nem csak egy éjszaka, de még együtt sem vagytok pl..) ahhoz éreznetek kell valamit a lány iránt?

Vagy teljesen érzelmek nélkül is tudtok szexelni?

Vagy pl szűz lány esetében? Egy szűzzel ha lefekszetek az más?


2018. júl. 9. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális vonzalmat mindenképp. Bár van haverom, aki azt mondta, hogy a pna az pna. Ha nekem nem jön be a nő, akkor nem áll fel. Inkább nem szexelek, mint olyan nővel legyek, aki nem vonzó számomra. Szűz lánnyal nem voltam, a huszonéves korosztályban már elég ritka.
2018. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Számomra fontos, hogy meglegyen a szimpátia és egy bizonyos szintű kedvelés is. Említette valaki a szexuális vonzalmat, ami bennem csak olyan lány/nő iránt tud kialakulni akinek a személyisége is vonzó és kedvelhető számomra. Ezért teljesen érzelmek nélkül számomra nem menne a szex, de nagy valószínűséggel még az érintés sem.


Mutatok neked egy kérdést, ami alatt szintén találsz két kérdést aminek hasonló a témája: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem kell érzelem hozzá.
2018. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.A férfiak megcsinálnak egy 100 kilos nőt is gond nékül:DNáluk ez más.Randa nőre is felizgulnak és szépnek látjak ha ugy van.
2018. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vonzó és tetszik akkor szexelnék vele. Volt több alkalom amikor így jöttem össze a csajjal, mert belém szeretett.
2018. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Ha beinditja a fantaziam akkor mehet a menet. Ha nem, mert nem jon be akkor szo se lehet rola.
2018. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat en sajnos kepes vagyok sexelni ugy, hogy ,,csak,, szep a csaj. Egy szexre nkm eleg egy testi vagy is. Szuznel sincsmashogy. Ha dogos a csaj, azonnal megkivanom.
2018. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából 2 élű ez a dolog.


Van amikor valakinek az alakja fog meg és nagyon beindít. Van akinek pedig a természete, a kisugárzása. Szóval alapvetően nem is lenne úgymond "bomba nő" de mégis megfog benne valami nagyon. Sokszor elég egy olyan tekintet vagy a viselkedése (igen!) és fel tud izgatni.


Persze szélsőséges esetben lehet olyan is, hogy alapból nem jön be a nő, de szexuális dolgokra kerül a sor és mondjuk elkezd szopni vagy veri nekem, stb.. akkor feláll, de valószínűleg nem fogok tudni elélvezni hacsak nem csinál valamit nagyon jól.


Szóval részben ez nálunk is fejben dől el, ha valakin találok valami nagyon vonzót.. lehet ez a szép formás aprócska melle de akár a nagy kannák is vagy egy igéző pillantás, bájos mosoly, szelíd viselkedés... bármi. Adott helyzettől is függ, de ha megvan a szikra akkor lényegében a szex is bevillan szinte azonnal.


Van ennek ellentéte is, amikor elvileg jól kinéző lány/nő nem vált ki semmi reakciót vagy pedig ellenszenves pl. a viselkedése miatt vagy bármi más egyéb ok miatt.


Szóval nem feltétlen a külső az első, de sokat nyomhat a latban, viszont mindenkinek más az ízlése.


Szexhez egyébként nem feltétlenül kellenek mély érzések, valószínűleg a férfiak könnyebben szexelnek mély érzések nélkül, mint a nők. Persze férfiak között is van aki csak úgy szereti + az másfajta érzés, de szerintem nem lehet azt mondani egyikre vagy másikra, hogy az jobb.

2018. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!